1%
  • 0/10

ستاره سریال Stranger Things پیشنهادی برای بهتر شدن فصل پنجم دارد

باید بعضی از شخصیت‌ها بمیرند!

ستاره سریال Stranger Things پیشنهادی برای بهتر شدن فصل پنجم دارد ۰ ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
ستاره سریال Stranger Things

گتن ماتارازو (Gaten Matarazzo)، ستاره سریال Stranger Things اخیرا فاش کرده است که چه چیزی باعث می‌شود فصل پنجم این مجموعه تلویزیونی بهتر و تاریک‌تر شود.

ستاره سریال Stranger Things، گتن ماتارازو اخیرا فاش کرده که با ادامه فیلمبرداری فصل پنجم این مجموعه تلویزیونی، سریال به طور کلی بهتر و تاریک‌تر می‌شود این بازیگر که نقش داستین هندرسون (Dustin Henderson) را به تصویر می کشد، از فصل اول به بعد یکی از بازیگران اصلی سریال بوده است. در پایان فصل چهارم، او با استیو (Steve) رابطه دوستی برقرار می کند و در سوگ مرگ ادی مانسون (Eddie Munson) است که جان خود را برای نجات گروه در Upside Down فدا کرد.

اکنون رسانه سی‌بی‌آر (CBR) گزارش داده است که گتن ماتارازو در رویداد مگاکان اورلاندو (MEGACON Orlando) گفته است که می‌خواهد در فصل پنجم بیشتر به شخصیتش پرداخته است. او به ویژه درخواست دارد که شخصیت‌ها بتوانند هر زمانی که در داستان نیاز است، بمیرند زیرا که او معتقد است که بسیاری از شخصیت‌های سریال Stranger Things بیش از حد نسبت به خطراتی که در داستان با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند ایمن هستند، بنابراین باید خطرها افزایش پیدا کنند و تعدادی از آن‌ها کشته شوند.

فصل چهارم سریال نه تنها با مرگ ادی مانسون به پایان رسید، بلکه مکس (Max) نیز به خاطر جراحات شدیدی که وکنا (Vecna) به او وارد کرده بود، به کما رفت.

این وقایع با راه رفتن Upside Down به دنیای واقعی از طریق هاوکینز (Hawkins) ترکیب شدند، در حالی که وکنا نیز هنوز زنده است. در نماي پاياني الون (Eleven) و ساير شخصيت‌هاي اصلي مي‌بينند كه روي تپه‌اي مشرف به طوفاني بر فراز شهر ايستاده‌اند و صحنه را براي پايان نمايش آماده مي‌كنند. از آنجایی که Upside Down شروع به سرازیر شدن به دنیای واقعی کرده است، خطراتی که گروه باید با آن روبرو شود بزرگتر از هر چیزی است که قبلا با آن برخورد کرده‌اند. این به راحتی می تواند منجر به مرگ شخصیت های اصلی و مکمل مانند مکس، استیو یا رابین (Robin) شود. با این حال، ممکن است منجر به مرگ فردی از گروه اصلی، مانند ویل (Will)، مایک (Mike) یا حتی خود الون شود. با این حال، در حال حاضر مشخص نیست چه کسی در فصل پایانی خواهد مرد.

فصل پنجم سریال Stranger Things در حال حاضر در مراحل فیلمبرداری است و انتظار می رود در سال ۲۰۲۵ از سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال نتفلیکس (Netflix) پخش شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments