#مهسا_امینی

پروژه جدید سازندگان سریال Stranger Things برای سرویس نتفلکیس

وعده ساخت لایو اکشن انیمه Death Note

سازندگان سریال Stranger Things

به گزارش خبرگزاری ددلاین در روز چهارشنبه هفته گذشته، سازندگان سریال Stranger Things کمپانی فیلم‌سازی جدیدی به نام Upside Down Pictures را تاسیس کرده اند و در حال حاضر، روی چندین پروژه جدید متمرکز هستند.

پروژه‌هایی که برادران دافر (Duffer brothers) برای ساخت وعده داده اند، شامل سریال لایو اکشنی به نام Death Note، اقتباسی از انیمه‌ای معروف به همین نام، سریالی اقتباسی از داستان‌های استیون کینگ (Stephen King) و همچنین اسپین‌آفی برای سریال چیزهای عجیب خواهد بود.

با وجود اینکه که تلاش‌های پیشین سازندگان در این زمینه که در سال ۲۰۱۷ به نمایش درآمد چندان موفق نبود، این دومین بار است که شبکه نتفلیکس سعی دارد که نسخه لایو اکشنی از انیمه Death Note را به مرحله پخش برساند. در حالی که جزئیات سریالی که توسط Duffer Brothers ساخته می‌شود به‌طور کلی در دسترس نیست، اما روشن است که سریال جدید Death Note از اقتباس قبلی شبکه نتفلیکس کاملا متفاوت خواهد بود. همچنین، هنوز مشخص نیست که برادران دافر، به غیر از برعهده داشتن مدیریت کمپانی ساخت سریال، دقیقا چه نقشی در پروسه ساخت لایو اکشن Death Note خواهند داشت.

علاوه بر Death Note، شرکت Upside Down Pictures در حال ساخت یک اسپین آف لایو اکشن از سریال Stranger Things است، که داستان این سریال به‌طور مستقیم از ایده‌های برادران دافر سرچشمه می‌گیرد، اما درباره اینکه آیا کارگردانی سریال برعهده سازندگان سریال Stranger Things خواهد بود یا نه جزئیات دقیقی در دسترس نیست.
همچنین، این استدیو فیلم‌سازی برای ساخت اقتباسی از رمانی به نام The Talisman، اثر استیون کینگ و پیتر استراب (Peter Straub)، برنامه‌ریزی کرده است. در فرآیند ساخت این سریال در کنار برادران دافر، نویسنده و تولیدکننده اجرایی سابق سریال stranger Things و همچنین Paramount Television و Amblin Entertainment دخیل خواهند بود.

در گزارش ددلاین آمده است که در کنار تمام پروژه‌هایی که نام برده شد، در حال حاضر سازندگان سریال Stranger Things‌ در حال ساخت فصل پنجم سریال چیزهای عجیب و پایان‌بندی داستان سریال هستند.
به همین ترتیب، با ساخت سریال لایو اکشن Death Note روال سریال‌های اقتباسی نتفلکیس ادامه خواهد یافت. اخیرا، انیمه سریالی دیگری به نام Cowboy Bebop توسط سرویس استریم نتفلکیس منتشر شد که علی‌رغم کیفیت بالا کم‌تر مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا