برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League
1%
  • 0/10

خلاصه داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League

تمام قوا برای نابودی لیگ عدالت

خلاصه داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League ۳ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ مقالات جانبی (گیم) کپی لینک

عجیب اما واقعی است که این بار به جای اعضای لیگ عدالت، کنترل جوخه انتحار را در دست داریم تا بتوانیم مقابل افرادی مانند؛ بتمن، سوپرمن، فلش و… بجنگیم تا اتفاقات بدی رخ ندهد. با ما همراه باشید تا به خلاصه داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League مروری داشته باشیم.

در بدو شروع بازی Suicide Squad Kill The Justice League، کنترل چهار کاراکتر اصلی، یعنی؛ هارلی کویین (Harley Quinn)، دد شات (Deadshot)، بومرنگ (Boomerang) و کوسه محبوب یعنی کینگ شارک (King Shark) را بر عهده داریم که توسط آماندا والر (Amanda Waller) از تیمارستان آرخام آزاد شده پس از کاشت بمب‌هایی داخل سرشان، از تک‌تک آن‌ها می‌خواهد که گروه جوخه انتحار (Suicide Squad) بپیوندند. پس از دقایقی والر جوخه را به شهر متروپلیس منتقل می‌کند که تحت حمله سنگین برینیاک (Brainiac) قرار گرفته. مدتی بعد از ورود آن‌ها به شهر، گرین لنترن (Green Lantern) که حالا دیگر تحت سلطه برینیاک قرار گرفته، به آن‌ها حمله می‌کند و پیامی را می‌‌رساند که در آن گفته می‌شود: حمله برینیاک به متروپلیس تازه شروع ماجرا است و قرار است در ادامه تغییراتی اساسی در کره زمین ایجاد کند. جوخه در حال نبرد با گرین لنترن بودند که ناگهان فلش (Flash) برای نجات آن‌ها سر می‌رسد و پس از آسیبی که می‌بیند، توسط بتمن (Batman) که او هم تحت سلطه برینیاک است، گروگان گرفته می‌شود. جوخه انتحار به تالار عدالت عقب‌نشینی می‌کند و در آنجا با واندروومن (Wonder Woman) که از افراد برینیاک شده است، روبه‌رو می‌شوند. والر از واندروومن می‌خواهد که همکاری با جوخه انتحار داشته باشد، ولی جواب او منفی است و قصد دارد خودش دوستانش را نجات دهد. حال هدف والر فقط یک چیز است، اینکه جوخه انتحار آماده برای کشتن تک‌تک افراد لیگ عدالت (Justice League)، باشند.

اعضای جوخه انتحار به خودی خود باتجربه و شرور هستند و حالا به دنبال سلاح‌هایی هستند که توانایی بالایی برای مقابله با لیگ عدالت را داشته باشد و حتی از افرادی مثل؛ پنگوئن، پویزن آیوی و… کمک می‌گیرند. آن‌ها پس از مدتی موفق می‌شوند که لکس لوثر (Lex Luthor) را گروگان بگیرند تا بتوانند با استفاده از دانش او کار خود پیش ببرند اما کار از کار می‌گذرد و حالا نوبت به فلش رسیده بود که مغزش تحت تاثیر برینیاک قرار بگیرد و لکس را می‌کشد. در ادامه داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League، واندروومن برای نجات جوخه انتحار سر می‌رسد و شلاق طلایی خود دور فلش می‌اندازد و از او می‌پرسد چگونه می‌توان این فاجعه را پشت سر گذاشت و او پاسخی همانند پاسخ والر را می‌دهد: کشتن اعضای لیگ عدالت. فلش با اینکه در مبارزه شکست می‌خورد اما فرار می‌کند. مدتی می‌گذرد که شخصیت توی من (Toyman) گجتی به نام Anti-Speed Force را به جوخه می‌دهد و جوخه هم با استفاده از آن فلش را می‌کشند. سپس گرین لنترن از راه می‌رسد که جوخه انتحار را مجبور به فرار داخل یکی از پورتال‌های برینیاک می‌کند.

داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League ما را به زمین-2 منتقل می‌کند. زمینی که به دست برینیاک نابود شده بود. آن‌ها در آنجا با با یک لکس لوثر دیگر مواجه می‌شوند که به آن‌ها می گوید با لوثر زمین-1 برای حمله به برینیاک همکاری می‌کرده و آن‌ها به زمین-1 باز می‌گرداند و با لحنی هشدار گونه به آن‌ها می‌گوید که والر همه را مانند نسخه زمین-2 خودش جوخه انتحار زمین-2 خواهد کشت. مدتی بعد آن‌ها به خزانه بانک مخفی بروس وین می‌روند و متوجه واندروومن می‌شوند که در حال ساخت سپری از کریپتون است. در ادامه، لوثر زمین-2 باتری‌های یلو لنترن (Yellow Lantern) را که توسط بتمن در برابر گرین لنترن نگه داشته می‌شد را، به جوخه انتحار داد. وی همچنین هشدار دوباره داد که ممکن است والر با استفاده از قدرت کنترل ذهن برینیاک، کنترل آن‌ها را بر عهده بگیرد. داستان تا جایی پیش می‌رود که جوخه انتحار طی نبردی گرین لنترن را می‌کشند و همین اتفاق باعث می‌شود که سپر محافظ سفینه برینیاک، غیرفعال شود.

حالا والر تمام تلاش خود را می‌کند تا حمله‌ای اتمی به برینیاک را آغاز کند و جان هیچ یک از اعضای جوخه انتحار هم برای او مهم نیست، اما سوپرمن (Superman) با مغزی شست‌و‌شو داده شد نقشه‌های او را نقشه بر آب می‌کند. در این بین از داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League، مبارزه‌ای بین سوپرمن و واندروومن شکل می‌گیرد که واندروومن مجبور می‌شود با کریپتون به سوپرمن حمله کند. اما او جان سالم به در می‌برد و واندروومن را می‌کشد. جوخه انتحار هم از فرصت استفاده کرده تا والر را به سالن عدالت ببرند. لکس لوثر زمین-2 به این باور دارد که برینیاک توانسته طی اتفاقاتی، بدن سوپرمن را نسبت به کریپتون قوی‌تر کند. پس پیشنهاد می‌دهد که جوخه به سراغ بتمن برود و او را گروگان بگیرند تا شخصیت مقابلی برای مقابله با سوپرمن داشته باشند. آن‌های مسیری را برای پیدا کردن بتمن پشت‌سر می‌گذارند و در مخفیگاه وی او را پیدا می‌کنند و راهی به سوی لکس لوثر می‌شوند. او نیز موفق به ساخت یک سلاح کریپتونی طلایی می‌شود که به راحتی در مقابل حملات سوپرمن و جلوگیری از آن به کار می‌آید، می‌شود. داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League حالا ما را به جایی می‌رساند که بسیار غم‌انگیز است. جوخه انتحار حال دیگر نیازی به بتمن ندارند و او به دست هارلی کویین کشته می‌شود. سپس پس از حضور سوپرمن، جوخه توانسته که با استفاده از آن سلاح کریپتونی طلایی، وی را هم از صفحه روزگار محو کنند.

چیزی از رسیدن جوخه و والر به هدفی که داشتند نمی‌گذرد که برینیاک آن‌ها را گروگان گرفته و قصد دارد تا آن‌ها را هم مثل بقیه، تحت سلطه خود در بیاورد. ولی چند لحظه بعد توسط لکس لوثر زمین-2 نجات پیدا می‌کنند و متوجه می‌شوند که سیزده برینیاک دیگر هم در جهان‌های مختلف هستند و در حال همکاری با هم برای در دست گرفتن تمامیت دنیا و مولتی‌ورس می‌باشند. در حال حاضر والر و لوثر جوخه انتحار را به محل حضور برینیاک می‌برند تا آن‌ها به راحتی به نبرد با او بپردازند. پس نبردی طاقت فرسا بالاخره برینیاک تسلیم شده و لوثر حالا می‌تواند اطلاعات او را استخراج کند. در نهایت برینیاک را کشته و حملات او به زمین-1 به پایان می‌رسد. حال در انتهای داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League، جوخه انتحار خود را برای مقابله با دوازده برینیاک دیگر آماده می‌کند.

به پایان خلاصه داستان بازی Suicide Squad Kill The Justice League رسیدیم و حالا نظر شما راجع به این بازی چیست و اگر دوست دارید داستان بازی دیگری را هم در لیست داستان بازی‌ها داشته باشیم، آن را با ما در میان بگذارید.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments