استیون گراهام در فیلم Venom 2 نقش مهمی را بازی خواهد کرد

گراهام در این فیلم نقش مهمی خواهد داشت

استیون گراهام در فیلم Venom 2

استیون گراهام که در آثاری چون The Irishman و Boardwalk Empire ایفای نقش کرده بود، حال قرار است در فیلم Venom 2 نقش کلیدی‌ای را بازی کند.

استیون گراهام بازیگر انگلستانی که به تازگی نقش تومی پرو را در فیلم The Irishman بازی کرده است، طی قراردادی برای ایفای یک نقش کلیدی‌ در ادامه‌ی فیلم Venom به سونی پیکچرز پیوست. فیلم Venom 2 توسط Andy Serkis که آثاری چون Mowgli: Legend of the Jungle و Breathe در کارنامه‌ی خود دارد، کارگردانی می‌شود.

نقش استیون گراهام در قسمت دوم Venom هنوز نامشخص است. از دیگران بازیگران این فیلم می‌توانیم به تام هاردی در نقش اول این فیلم یعنی ادی براک و ونوم اشاره کرد. همچنین بازیگرانی چون میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، رید اسکات در نقش دن لویز، نائومی هریس نقش Shriek اشاره کرد.

وودی هرلسون در این فیلم نقش قاتل زنجیره‌ای به نام Cletus Kasady که میزبان سمبویتی به نام Carnage بوده، بازی خواهد کرد. در انتهای فیلم Venom دیده شد که شخصیت او در صحنه‌ی پایانی با ادی براک روبرو می‎شود. با توجه به داستان‌های کامیک در خصوص Venom، کارنچ در اکثر اوقات دشمن سر سخت ونوم شناخته می‌شود. پس با توجه به شواهد موجود در این فیلم شاهد درگیری این دو سمبویت قدرتمند خواهیم بود.

Kelly Marcel که نویسنده‌ی فیلم Venom بوده، نوشتن فیلم‌نامه‌ی قسمت دوم این فیلم را هم بر عهده گرفته است. قسمت دوم Venom قرار است در تاریخ ۱۲ آذر ۱۳۹۹ (۲ دسامبر ۲۰۲۰) در ایالت متحده‌ی آمریکا رو پرده خواهد رفت.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص حضور استیون گراهام در فیلم Venom 2 چیست؟ به نظر شما چه شخصیتی در این فیلم برای او در نظر گرفته شده است؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا