#مهسا_امینی

تخفیف‌های جدید استیم آغاز شد؛ بهشت طرفداران بازی‌های‌ ژاپنی

تا شانزدهم اردیبهشت فرصت دارید

تخفیف‌های جدید استیم آغاز شد؛ بهشت طرفداران بازی‌های‌ ژاپنی نریمان هروی ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
تخفیف‌های جدید استیم

تخفیف‌های جدید استیم هم‌اکنون شروع شده‌اند و شما می‌توانید تعداد زیادی از بازی‌های ژاپنی را با تخفیف خوبی از این فروشگاه خریداری کنید.

استیم مناسبت Golden Week ژاپن را جشن گرفته و تخفیف‌های بسیار زیادی را برای محصولات بی‌شمار ژاپنی حاضر در این فروشگاه لحاظ کرده است. Golden Week در واقع جزوی از تعطیلات مردم ژاپن محسوب شده و بین ۲۹ آوریل تا ششم مه (نهم اردیبهشت تا شانزدهم اردیبهشت) در جریان است. جالب است بدانید که این تعطیلات، طولانی‌ترین تعطیلات کشور ژاپن محسوب می‌شود.

از بازی‌های شاخص و نسبتا محبوبی که شامل تخفیف شده‌اند، می‌توان به بازی‌های Death Stranding (۶۰ درصد تخفیف)، Devil May Cry HD Collection ( با ۳۴ درصد تخفیف)، NieR: Automata (با ۵۰ درصد تخفیف)، Tekken 7 (با ۸۵ درصد تخفیف)، Yakuza Kiwami(با ۵۰ درصد تخفیف) و Persona 5 strikers (با ۲۰ درصد تخفیف) اشاره کرد. بازی‌های نا‌م‌برده شده فقط بخش بسیار کوجکی از این تخفیف‌های عظیم هستند و شما می‌توانید تمام بازی‌هایی را که شامل تخفیف Golden Week شده اند را از این لینک مشاهده نمایید و صد‌البته، اعتبار استیم خود را برای خالی شدن آماده کنید!

اگر بازی‌های ژاپنی را دوست دارید و از شیفتگان کشور خورشید تابان هستید، این تخفیف‌ها را به هیچ وجه از دست ندهید و همین حالا نگاهی به لیست تخفیف‌های جدید شبکه‌ی استیم بیاندازید و بازی‌های موردعلاقه‌ی خود را خریداری کنید. البته اگر از طرفداران بازی‌های ژاپنی نیستید، چندین بازی غربی شامل تمامی بازی‌های سری Star Wars به دلیل روز Star Wars یا May The 4th نیز شامل تخفیف شده‌اند و شما با قیمتی مناسب می‌توانید این بازی‌ها را از استیم خریداری کنید.

آیا لیست بازی‌های شامل تخفیف را مشاهده کردید؟ شما کدام بازی‌ها را در این تخفیف، خریداری خواهید کرد؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را با ما به اشتراک می‌گذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا