#مهسا_امینی

رویداد State of Play فردا روی بازی Ghost of Tsushima تمرکز دارد

۱۸ دقیقه گیم‌پلی با توضیحات

رویداد State of Play فردا روی بازی Ghost of Tsushima تمرکز دارد نیکان صبوری ۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
بازی Ghost of Tsushima رویداد State of Play

وب‌سایت پلی‌استیشن به صورت رسمی اعلام کرد که فردا رویداد State of Play روی بازی Ghost of Tsushima تمرکز داشته و نزدیک به ۲۰ دقیقه گیم‌پلی با توضیحات ارائه می‌دهد.

Ghost of Tsushima یک عنوان اکشن و ماجراجویی است که در جزیره‌ی سوشیما واقع در کشور ژاپن روایت می‌شود. داستان در مورد یک سامورایی است که باید از سرزمینش در برابر اولین حمله‌ی مغول‌ها به ژاپن در سال ۱۲۷۰ میلادی دفاع کند. تا کنون چند تریلر مختلف از این بازی منتشر شده اما شرکت سونی قصد دارد که چیز‌های بسیار بیشتری را به بازیکنان ارائه دهد.

فردا رویداد آنلاین State of Play برگزار می‌شود. در وب‌سایت پلی‌استیشن، نوشته شده که این رویداد بیشتر روی بازی در حال توسعه‌ی Ghost of Tsushima تمرکز داشته و قرار است یک گیم‌پلی ۱۸ دقیقه‌ای همراه با توضیحات در مورد مکانیک‌ها و دیگر موارد بازی منتشر شود.

State of Play بامداد فردا یعنی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۱۴ می ۲۰۲۰ میلادی) در ساعت ۰۰:۳۰ به وقت ایران برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند به یوتیوب یا توییچ رسمی پلی‌استیشن رفته و در این ساعت شاهد برنامه باشند. متاسفانه اطلاعات دیگری در مورد این رویداد نمی‌دانیم. همچنین احتمال منتشر شدن اخباری در مورد کنسول نسل بعد سونی در این رویداد بسیار کم است.

بازی Ghost of Tsushima قرار بود ماه دیگر یعنی ژوئن منتشر شود اما به دلیل مشکلاتی که ویروس کرونا برای شرکت‌ها به وجود آورده، تاریخ انتشار آن به ۲۷ تیر ۱۳۹۹ (۱۷ جولای ۲۰۲۰ میلادی) تغییر یافت. لازم به ذکر است که این اثر توسط استودیوی Sucker Punch تولید شده و به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا