نسخه Juggernaut عنوان State of Decay 2 در ۲۳ اسفند منتشر می‌شود

State of Decay 2 در مسیر پیشرفت!

نسخه Juggernaut عنوان State of Decay 2 در ۲۳ اسفند منتشر می‌شود مهسا سپاهی ۰ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ اخبار بازی
بازی State of Decay 2: Juggernaut

به تازگی نسخه‌ی جدید بازی زامبی محور State of Decay 2 با نام Juggernaut معرفی شد و قرار است این نسخه بازسازی شده و گسترش‌یافته در تاریخ ۲۳ اسفند منتشر شود.

بازی State of Decay 2 عنوانی آخرالزمانی و زامبی محور محسوب می‌شود که تاکنون نتوانسته به موفقیت چندانی برسد و نظر منتقدین را جلب کند. با این‌حال استودیو Undead Labs با وجود انتشار نسخه‌های جدیدتر از این بازی، تاکنون موفقیت در راستای رفع ایرادهای آن کسب نکرده است. این عنوان سبک بقا اولین‌بار در سال ۲۰۱۸ منتشر شد و حالا قرار است نسخه جدیدی از آن با نام Juggernaut در اختیار کاربران قرار بگیرد. این نسخه، علاوه بر بازی اصلی و محتوای جدید Juggernaut، تمامی بسته‌های الحاقی سابق آن را شامل می‌شود.

مدتی پیش نسخه‌ی بازسازی شده و گسترش‌یافته‌ی Juggernaut توسط توسط استودیو Undead Labs معرفی شد که سازندگان آن ادعا کردند این نسخه بزرگ‌ترین بسته‌ی الحاقی این بازی شمرده می‌شود و قرار است علاوه‌بر اضافه کردن ویژگی‌های جدید به بازی، اشکالات آن را هم برطرف کند. مهم‌ترین تغییر ایجاد شده، اضافه شدن نقشه‌ای جهان‌باز است که در شهری به نام Providence Ridge قرار دارد. همچنین بازیکنان می‌توانند انتظار سلاح‌های جدیدی را داشته باشند. از دیگر تغییرات مثبت این بسته الحاقی می‌توان به افزایش کیفیت گرافیک و نور پردازی بازی، موسیقی‌های بیشتر، افزایش کیفیت صدا و سیستم کنترل بازی اشاره کرد.

بازی State of Decay 2: Juggernaut Edition در تاریخ ۲۳ اسفند (۱۳ مارس) برای پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی و همچنین دارندگان سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس، منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا