1%
  • 0/10

تمرکز ویژه بتزدا روی توسعه و پشتیبانی از بازی استارفیلد

۲۵۰ نفر مشغول توسعه بازی هستند

تمرکز ویژه بتزدا روی توسعه و پشتیبانی از بازی استارفیلد ۰ ۰۱ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
پشتیبانی از بازی استارفیلد

آن‌طور که به نظر می‌رسد، حدود نیمی از اعضای استودیوی بتزدا مشغول پشتیبانی از بازی استارفیلد هستند.

چند ماهی از انتشار بازی پر سروصدای Starfield می‌گذرد؛ اثری علمی تخیلی با مقیاس بی‌نظیر که شرکت بتزدا برنامه‌های طولانی مدت زیادی برای آن در نظر گرفته و به طور جدی به پشتیبانی از آن ادامه می‌دهد؛ به طوری که در آینده نه چندان دور بسته الحاقی و محتوای جدید بازی از راه خواهد رسید.

در این میان، شاید برایتان سوال باشد که با وجود عرضه بازی، چند نفر از اعضای استودیوی بتزدا مشغول پشتیبانی و توسعه این اثر هستند؟ در پاسخ به این سوال، ساعاتی قبل آقای تاد هاوارد، کارگردان استارفیلد، در گفت‌وگویی خاطرنشان کرد که چیزی در حدود ۲۵۰ نفر از بتزدا به طور جدی در حال توسعه بازی هستند.

نکته قابل توجه این است که حدود ۴۵۰ نفر در استودیوی بازی‌سازی بتزدا مشغول به کار هستند که گویا بیش از نیمی از آن‌ها کماکان روی بازی استارفیلد تمرکز کرده‌اند. از طرفی، بهتر است بدانید چند نفر از اعضای بتزدا همچنان به پشتیبانی از بازی Fallout 76 ادامه می‌دهند.

تاد هاوارد در این زمینه توضیح می‌دهد:

حدود ۴۵۰ نفر در استودیوی بازی‌سازی بتزدا فعالیت می‌کنند. برخی از افراد همچنان روی توسعه بازی فال‌اوت ۷۶ مشغول به کار هستند و حدود ۲۵۰ نفر نیز روی توسعه و پشتیبانی از بازی استارفیلد متمرکز شده‌اند.

تاد هاوارد پیش‌تر اعلام کرده بود که بتزدا با انتشار محتوای گوناگون در ابعاد مختلف، برای سالیان سال از بازی استارفیلد پشتیبانی خواهد کرد. برای مثال، اولین بسته الحاقی این اثر Shattered Space نام دارد که البته هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار آن از سوی تیم سازننده مشخص نشده است.

بازی استارفیلد در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. دقت داشته باشید که در صورت عضویت در سرویس اشتراکی گیم پس، به طور رایگان می‌توانید به تجربه بازی بپردازید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments