1%
  • 0/10

واکنش کارگردان بازی Starfield به نقدهای منفی اخیر در استیم

حواشی خط کوئست جدید

واکنش کارگردان بازی Starfield به نقدهای منفی اخیر در استیم ۰ ۰۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار (گیم) کپی لینک
واکنش کارگردان بازی Starfield

سیل عظیم دیگری از نقدهای منفی ثبت شده در استیم پس از انتشار خط داستانی جدید، واکنش کارگردان بازی Starfield را به همراه داشت.

به همراه انتشار تریلر بسته الحاقی Shattered Space بازی Starfield در رویداد ایکس باکس گیم شوکیس، خط ماموریت‌های داستانی جدیدی با نام Trackers Alliance با تمرکز روی این گروه جایزه بگیر معرفی شد. در حالی که این خط کوئست به مانند مواردی چون UC Vanguard و یا Freestar Collective، کوئست اختصاصی محسوب نمی‌شود، این مجموعه ماموریت‌های جدید با کوئست Starjacker آغاز می‌شود که پلیر می‌تواند به صورت رایگان آن را شروع به تجربه کند.

نکته حائز اهمیت بدین شکل است که به منظور ادامه این خط ماموریت‌های داستانی پس از اتمام Starjacker، پلیرها مجبور به خریداری دومین کوئست به نام The Vulture با مبلغ 7 دلار از منوی بخش Creations می‌شوند که به عنوان یک ماد توسط شرکت بتسدا (Bethesda) در بازی اضافه شده است. پولی بودن این خط کوئست جدید توسط شرکت بتسدا موجی جدید از انتقادات و نقدهای منفی به سمت بازی و بتسدا گیم استودیوز (Bethesda Game Studios) را در استیم به همراه داشته و موجب شده تا نقدهای این بازی نقش آفرینی به دسته‌بندی “غالبا منفی” سقوط کند.

این مسئله واکنش کارگردان بازی Starfield یعنی تاد هاوارد (Todd Howard) را به همراه داشته و ایشان در مصاحبه جدیدش با چنل یوتیوب MrMattyPlays به حواشی به وجود آمده پیرامون انتشار خط کوئست Trackers Alliance پرداخته است. هاوارد اظهار داشت که خط کوئست Trackers Alliance تلاشی مضاعف به منظور ارائه تجهیزات و پاداش‌های ویژه درون بازی در قالب یک خط کوئست جدید بوده است.

هاوارد درباره نگرانی پلیرها درخصوص پولی بودن مادها و محتویات بخش Creation Club بدین شکل توضیح داد که “این موضوع به هیچ وجه چیزی نبوده که ما خواستار آن بوده باشیم و با خود بگوییم که اوه نه، این محتوایی است که باید آن را چند قطعه کنیم و سپس هر کدام را به اعتباری 700 واحدی به فروش برسانیم. بنابراین به نظر من، ما به این مسئله نگاهی خواهیم انداخت که چگونه چنین محتوایی را ارائه دهیم که یا قیمت آن را تغییر می‌دهیم و یا آن را به بخش‌های متعدد تقسیم کرده و یا کار دیگری انجام دهیم.”

آن طور که به نظر می‌رسد بیشتر پلیرهای بازی با این موضوع مشکل دارند که شرکت بتسدا اقدام به درآمدزایی از مادهای کوئست Trackers Alliance که به صورت رسمی متعلق به خودش بوده، کرده است. کاربران معتقد هستند که از آن جایی که پلیرها پیش از این اقدام به خرید بازی Starfield کرده‌اند، نباید پول بیشتری بابت مادهایی که توسط خود بتسدا توسعه یافته، هرینه نمایند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments