1%
  • 0/10

دو بازی Starfield و Indiana Jones برای دیگر پلتفرم‌ها عرضه نمی‌شوند

سرانجام پایان شایعات.

دو بازی Starfield و Indiana Jones برای دیگر پلتفرم‌ها عرضه نمی‌شوند ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
دو بازی Starfield

به گفته رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت دو بازی Starfield و Indiana Jones and the Great Circle به صورت انحصاری خواهند ماند و برای دیگر پلتفرم‌ها عرضه نمی‌شوند.

پادکست رسمی ایکس باکس شب گذشته منتشر شد و هم‌اکنون در درسترس قرار دارد. پادکستی که در آن فیل اسپنسر (Phil Spencer) رئیس بخش گیمینگ مایکروسافت، سارا باند (Sarah Bond) رئیس برند ایکس باکس و مت بوتی (Matt Booty) رئیس استودیوهای این مجموعه (Xbox Game Studios) به صحبت در مورد آینده برند Xbox پرداختند.

فیل اسپنسر صحبت‌های خود را بدین شکل آغاز نمود که چهار بازی از عناوین این کمپانی برای پلتفرم‌های دیگر عرضه خواهند شد اما اشاره‌ای به نام این عناوین نداشت و اسپنسر اظهار داشت که از عرضه این عناوین یک سالی می‌گذرد و در آینده به صورت رسمی اعلام خواهند شد. پیش از این شایعه شده بود که در ابتدا دو بازی Hi-Fi Rush و Pentiment و به دنبال آن بازی Sea of Thieves برای پلتفرم‌های دیگر منتشر خواهند شد. عنوان Grounded نیز می‌تواند یکی دیگر از گزینه‌های احتمالی باشد.

در ادامه صحبت‌ها مشخص و تایید شد که دو بازی Starfield و Indiana Jones and the Great Circle برای دیگر پلتفرم‌ها عرضه نشده و بدین ترتیب در انحصار کنسول‌ ایکس باکس سری ایکس و اس و هم‌چنین رایانه‌های شخصی خواهند ماند. هم‌چنین اشاره‌ای به عرضه عناوین Senua’s Saga: Hellblade 2 و Gears of War برای دیگر کنسول‌ها نشد که در چند وقت اخیر شایعات فراوانی پیرامون آن‌ها شنیده می‌شد.

عنوان Starfield به دریافت به‌روزرسانی‌ها بیشتر از جمله ویژگی‌های جدید گیم‌پلی ادامه خواهد داد. بسته گسترش دهنده پولی Shattered Space نیز قرار است در سال جاری منتشر شود. در رابطه با بازی Indiana Jones and the Great Circle نیز انتشار آن برای سال جاری برنامه‌ریزی شده است اما در حال حاضر تاریخ عرضه دقیقی برای آن اعلام نشده است. انتظار می‌رود طی ماه‌های آینده شاهد انشار نمایش‌های بیشتر و هم‌چنین اعلام تاریخ عرضه آن باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments