افزایش ۱۰ برابری فروش ایکس باکس سری ایکس در آمازون

به خاطر عرضه استارفیلد

فروش ایکس باکس سری ایکس

بر اساس تازه‌‎ترین گزارش‌ها، گویا میزان فروش کنسول ایکس باکس سری ایکس در فروشگاه آمازون به خاطر عرضه استارفیلد حدود ده برابر افزایش یافته است.

بدون تردید، استارفیلد یکی از بزرگ‌ترین آثار انحصاری ایکس باکس برشمرده می‌شود که دو روز دیگر با عرضه عمومی آن در سراسر جهان فاصله داریم. با توجه به گیم پلی مهیج و مقیاس باورنکردنی این بازی نقش آفرینی علمی تخیلی، چندان تعجب‌برانگیز نیست که میزان فروش کنسول‌های ایکس باکس تحت تاثیر عرضه بازی قرار بگیرند.

در همین راستا، به تازگی یکی از کاربرها در شبکه توییتر با انتشار تصویری از پرفروش‌ترین محصولات آمازون، به نکته جالبی اشاره کرده است. با استناد بر گزارش این فرد، گویا فروش کنسول ایکس باکس سری ایکس در آمازون به خاطر عرضه استارفیلد با رشد ۱۰۵۶ درصدی روبه‌رو شده و در میان پرفروش‌ترین محصولات این فروشگاه، ۳۵۰ پله صعود کرده است.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که طبق اطلاعات منتشر شده از سوی دیتابیس استیم، تعداد بازیکنان همزمان Starfield طی روز نخست عرضه در اوج خود به ۲۳۴ هزار و ۵۰۲ نفر در سراسر جهان رسیده است. انتظار می‌رود که با عرضه عمومی آن شاهد ثبت یک رکورد تازه از این بازی مهیج باشیم.

نسخه دسترسی زودهنگام استارفیلد در حال حاضر به طور انحصاری برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد و برای دریافت آن، کافی است نسخه پریمیوم بازی را همین حالا از طریق فروشگاه‌های رسمی خریداری کنید.

فارغ از این نسخه، بازی Starfield در روز ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) روانه بازار خواهد شد. دقت داشته باشید که بازی از تاریخ مزبور به سرویس اشتراکی ایکس باکس گیم پس نیز اضافه می‌شود و مشترکین به طور رایگان قادر به تجربه آن خواهند بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا