تعداد قسمت‌های فصل اول Star Wars: The Bad Batch مشخص شد

پخش سریال از امروز آغاز می‌شود

تعداد قسمت‌های فصل اول Star Wars: The Bad Batch

برد راو کارگردان آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت CNET تعداد قسمت‌های فصل اول Star Wars: The Bad Batch را فاش کرده است.

با اتمام Star Wars: The Clone Wars، لوکاس‌فیلم از اسپین‌آف آن رونمایی کرد که تحت عنوان Star Wars: The Bad Batch شناخته می‌شود. این اثر به گروهی از کلون‌ها می‌پردازد که به واسطه جهش‌های صورت گرفته در ژنتیکشان از مهارت‌های نظامی بالایی برخوردار هستند. از آن‌جایی که جنگ کلون‌ها پایان یافته و هدف دیگری برای زندگی خود ندارند، تصمیم می‌گیرند پایگاه امپراتوری کهکشانی را ترک کرده و به عنوان مزدور به فعالیت در کهکشان بپردازد، به این امید که هدف تازه‌ای برای زندگی خود بیابند. همین موضوع باعث می‌شود گرند ماف تارکین به اصلی‌ترین دشمنشان تبدیل شود. او ترجیح می‌دهد اعضای گروه برای امپراتوری کار کنند یا نابود شوند.

Star Wars: The Bad Batch نخستین بار در جولای سال ۲۰۲۰ میلادی معرفی شد و اولین قسمتش که ۷۰ دقیقه زمان دارد، امروز در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. در صورتی که نمی‌دانید، باید بگوییم امروز روز جهانی جنگ ستارگان نامگذاری شده است. قسمت بعدی سه روز بعد و در تاریخ ۱۷ اردیبهشت (مصادف با ۷ مه) منتشر می‌شود. پس از آن، شاهد پخش هفتگی The Bad Batch در روزهای جمعه خواهیم بود. پیش از این، سریال‌های WandaVision ،The Mandalorian و The Falcon and the Winter Soldier هر جمعه پخش می‌شدند.

برد راد (Brad Rau) کارگردان آمریکایی چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت CNET انجام داد. او در بخشی از گفتگو تعداد قسمت‌های فصل اول Star Wars: The Bad Batch را اعلام کرده است. بر این اساس، فصل نخست پس از پخش قسمت شانزدهم به اتمام می‌رسد. برای مقایسه می‌توان به فصل پایانی Star Wars: The Clone Wars اشاره کرد که از ۱۲ قسمت تشکیل شده بود. البته سریال‌های انیمیشنی جنگ ستارگان با عدد ۱۶ غریبه نیستند. فصل پایانی Star Wars Rebels شانزده قسمت داشت. در ضمن، راد در بخش دیگری از مصاحبه گفت ساخته شدن فصل‌های بعدی The Bad Batch را فعلا نمی‌تواند تایید کند.

مدیران دیزنی پلاس تصمیم گرفتند دو قسمت ابتدایی فصل جدید The Mandalorian را در هفته نخست پخش کرده و پس از آن، انتشار هفتگی را در پیش بگیرند؛ سیاستی که در قبال Star Wars: The Bad Batch هم اتخاذ شده است. بدین ترتیب، پخش The Bad Batch برای ۱۵ هفته ادامه دارد. به بیان دیگر، فصل اول این سریال در تاریخ ۲۲ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۳ آگوست) به انتها می‌رسد.

تقویم ۲۰۲۱ دیزنی پلاس با محصولات متعدد Marvel Cinematic Universe پر شده و محصولات جنگ ستارگان از لحاظ تعداد قابل‌مقایسه نیستند. Star Wars: Visions در تاریخ نامشخصی از امسال منتشر می‌شود و The Book of Boba Fett هم اواخر سال جاری میلادی از راه خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا