ساخت بازی Star Wars: Squadrons از سوی الکترونیک آرتز تایید شد

شورشیان به مهارت‌های شما در پرواز نیاز دارند!

ساخت بازی Star Wars: Squadrons از سوی الکترونیک آرتز تایید شد سورنا رضایی ۰ ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
ساخت بازی Star Wars: Squadrons

شرکت الکترونیک آرتز با انتشار یک متن از طریق حساب کاربری EA Star Wars در توییتر، رسما ساخت بازی Star Wars: Squadrons را تایید کرد.

شش ساعت پیش بود که تعدادی از کاربران فضای مجازی متوجه‌ وجود یک بازی به نام Star Wars: Squadrons در لیست محصولات فروشگاه ایکس‌باکس شدند. اگرچه گزینه‌ی Pre-Order Now برای آن در نظر گرفته شده بود اما قابلیت پیش‌خرید وجود نداشت و جزئیاتی هم از داستان یا سبک آن به اشتراک گذاشته نشده بود. با این حال، دست به دست شدن لینک و پوستر آن در فضای مجازی گمانه‌زنی‌هایی را پیرامون معرفی یک عنوان جدید بر اساس فرنچایز جنگ ستارگان طی روزهای آینده به‌وجود آورد؛ به خصوص اینکه استودیوی EA Motive سال گذشته گفته بود روی یک بازی منحصربه‌فرد از فرنچایز جنگ ستارگان کار می‌کند.

چهار ساعت از به‌وجود آمدن گمانه‌زنی‌ها می‌گذشت که الکترونیک آرتز با انتشار یک توییت از طریق حساب کاربری EA Star Wars، رسما ساخت بازی Star Wars: Squadrons را تایید کرد. این ناشر آمریکایی هیچ گونه توضیحاتی را به اشتراک نگذاشت و گفت معرفی کامل این محصول ساعت ۷:۳۰ شب روز دوشنبه ۲۶ خرداد (مصادف با ۱۵ ژوئن) انجام خواهد گرفت. البته همان پوستری که در فروشگاه ایکس‌باکس مورد استفاده قرار گرفته، به توییت ضمیمه شده است. در این تصویر یک خلبان شورشی و یک خلبان امپراتوری را در کنار هم می‌بینیم. اگرچه نمی‌توان با اطمینان گفت اما ظاهرا در این بازی کاربر می‌تواند بین پیوستن به نیروهای شورشی و نیروهای امپراتوری یکی را انتخاب کند.

Star Wars: Squadrons، نخستین بازی‌ای نیست که در دنیای جنگ ستارگان جریان داشته و با محوریت نبرد فضاپیماها ساخته می‌شود. پیش از این، سری بازی‌های Rogue Squadron از چنین ایده‌ای استفاده کرده بود. اولین نسخه‌ی این سری تحت عنوان Star Wars: Rogue Squadron در سال ۱۹۹۸ میلادی برای ویندوز و نینتندو 64 عرضه شد و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت، در زمینه‌ی مالی هم عملکرد بسیار خوبی را از خود بر جای گذاشت. ماموریت‌ها در این بازی به چهار دسته تقسیم می‌شدند: جستجو و نابودی اهداف مد نظر، شناسایی، نجات دادن و محافظت از اهداف خواسته شده.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا