بازی Star Wars Outlaws دارای سیستم تحت تعقیب است

تاوان مبارزه با نیروهای امپراتور

تحت تعقیب بازی Star Wars Outlaws

بر اساس اعلام شرکت یوبیسافت، بازی Star Wars Outlaws دارای سیستم تحت تعقیب با درجه‌های مختلف است.

چند روزی از معرفی بازی جدید مجموعه استار وارز توسط یوبیسافت می‌گذرد. نمایش گیم پلی این اثر جهان باز حسابی مورد توجه هوادارها قرار گرفت و آن‌طور که به نظر می‌رسد، با یک بازی فوق‌العاده از سری جنگ ستارگان روبه‌رو هستیم.

در همین راستا، یکی از ویژگی‌های گیم پلی بازی که در جریان مراسم یوبیسافت فوروارد به تصویر کشیده شد، قابلیت تحت تعقیب بود. البته، تیم سازنده تا پیش از امروز جزئیات چندان زیادی از این ویژگی ارائه نکرده و سوال‌های زیادی ذهن بازیکن‌ها را به خود مشغول کرده بود.

جولیان گریتی، کارگردان خلاق بازی، به تازگی در ویدیویی خاطرنشان کرد که سیستم تحت تعقیب بازی Star Wars Outlaws بسیار گسترده بوده و بازیکن‌ها در صورت ارتکاب جرم، نیروهای امپراتور به دنبال آن‌ها خواهند بود. نکته مهم‌تر اینکه هرچه جرم و جنایت شما سنگین‌تر باشد، نیروهای بیشتری به سراغتان می‌آیند.

جولیان گریتی در این زمینه توضیح می‌دهد:

سیستم تحت تعقیب چیزی است که همواره در بازی وجود دارد. اگر دستگیر شوید یا قوانین امپراتوری را زیر پا بگذارید، شما تحت تعقیب قرار خواهید گرفت. اگر در این مسیر پافشاری کنید و کارهایتان را تکرار کنید یا حتی جرم‌های بیشتری انجام دهید، سطح تعقیب شما بالاتر می‌رود. در بالاترین سطح، امپراتوری نیروهای بسیار زیادی را به سمت شما می‌فرستد. بر این اساس، در طول بازی با این موارد روبه‌رو خواهید شد، اما بهتر است تا حد امکان از امپراتوری دوری کنید.

بازی Star Wars Outlaws در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه خود را در استودیوی مسیو اینترتینمنت طی می‌کند و قرار است در سال ۲۰۲۴ میلادی برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا