1%
  • 0/10

اتمام بازی Star Wars Outlaws چقدر طول می‌کشد؟

ماجراجویی در کهکشان

اتمام بازی Star Wars Outlaws چقدر طول می‌کشد؟ ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مدت زمان گیم پلی بازی Star Wars Outlaws

شاید برایتان جای سوال باشد که مدت زمان گیم پلی مراحل داستانی بازی Star Wars Outlaws چند ساعت است؟

بازی جهان باز استارز وارز کمتر از سه ماه دیگر روانه بازار می‌شود؛ اثری که قرار است ماجراجویی کی‌وس به همراه نیکس را به تصویر بکشد. در همین راستا، بعد از نمایش‌های هیجان‌انگیز بازی در مراسم‌های اخیر، ساعاتی پیش تیم سازنده جزئیاتی از مدت زمان بخش داستانی بازی به اشتراک گذاشت.

جولیان گریتی، کارگردان خلاق بازی، به تازگی در گفت‌وگویی با رسانه VGC خاطرنشان کرد که بازیکن‌ها برای اتمام تمامی مراحل‌های بخش داستانی باید چیزی در حدود ۲۵ الی ۳۰ ساعت به تجربه بازی بپردازند. با این حال، از آنجا که بازی به طور جهان باز طراحی شده و در کنار ماموریت‌های فرعی، فعالیت‌های جانبی زیادی در آن قرار گرفته، تجربه تمام محتویات بیش از ۵۰ ساعت به طول می‌انجامد.

جولیان گریتی در این زمینه توضیح می‌دهد:

خیلی خیلی زود تصمیم گرتفیم که بازی یک ماجراجویی ۲۵ تا ۳۰ ساعته برای بخش داستانی و ۵۰ تا ۶۰ ساعته برای تمام محتوای بازی باشد که این رقم برای فردی که صاحب مسئولیت است و امور زندگی خود می‌پردازد، کافی به نظر می‌رسد. این یک بازی شبیه به یک اساسینز کرید با گیم پلی ۲۰۰ ساعته نیست.

در ادامه این صحبت‌ها، کارگردان خلاق بازی خاطرنشان کرد که به خاطر ارائه گیم پلی ۳۰ ساعته برای بخش کمپین، تیم سازنده روی جزئیات بازی تمرکز کرده است. به گفته او، این مدت زمان به آن‌ها این امکان را می‌دهد تا با یک تیم کوچک‌تر، روی اجرای چیزی که کنترل‌پذیر است، تمرکز کرد.

بازی مورد انتظار Star Wars Outlaws در تاریخ ۳۰ آگوست سال جاری (۹ شهریور پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی منتشر می‌شود. البته، افرادی که نسخه گلد یا آلتیمیت بازی را پیش خرید کنند، سه روز زودتر از زمان مقرر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments