بازی Star Wars Jedi: Fallen Order زودتر از موعد برای کاربران EA Access منتشر نخواهد شد

بازی برای تمامی کاربران به طور همزمان در دسترس قرار خواهد گرفت

کاربران EA Access

کاربران EA Access در زمان انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order نمی‌توانند به صورت دسترسی اولیه آن را تجربه و باید تا زمان انتشار یعنی روز جمعه صبر کنند.

EA Access سرویس ماهانه‌ی شرکت الکترونیک آرتز است که با خریداران آن می‌توانید به طیف وسیعی از بازی‌های این شرکت و شرکت‌های دیگر دسترسی داشته باشید. مشترکان VIP این سرویس به طور معمول چند روز زودتر از انتشار جهانی به عناوین EA دسترسی دارند، اما این موضوع برای Star Wars Jedi: Fallen Order صدق نخواهد کرد.

شرکت الکترونیک آرتز در بیانیه‌ای اعلام کرد که برای جلوگیری از لو رفتن خط داستانی بازی در روز‌های اولیه عرضه، بازی را همزمان با انتشار جهانی برای سرویس‌های EA Access منتشر می‌کند. در عوض کاربران این سرویس می‌توانند دو عدد اسکین برای بازی Star Wars Jedi: Fallen Order دریافت کنند.

روال عادی به این صورت بود که دارندگان EA Access می‌توانستند چند روز زودتر از موعد انتشار بازی‌ها، عناوین جدید را تجربه کنند، ولی این بار شرکت الکترونیک آرتز برای آخرین بازی خود استثناء قائل شده و کاربران EA Access باید تا روز انتشار جهانی صبر کنند. در کنار دو عدد اسکین، کاربران EA Access  می‌توانند بازی را تا ۱۰ درصد تخفیف دریافت کنند.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order روی رایانه‌های شخصی به جز اوریجین، روی فروشگاه استیم نیز منتشر می‌شود. اقدامی که حاصل قرارداد اخیر بین الکترونیک آرتز و شرکت Valve است که در نتیجه‌ی آن، طیف وسیعی از عناوین این شرکت دوباره روی استیم در دسترس قرار خواهند گرفت.

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order جدیدترین اثر استودیوی ریسپان اینترتینمنت، خالق فرنچایز Titanfall و بازی محبوب Apex Legends به حساب می‌آید و داستان آن پنج سال پس از قسمت سوم فیلم‌های Star Wars رخ می‌دهد.

این عنوان مورد انتظار در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۸ (۸ نوامبر ۲۰۱۹) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا