شایعه: زمان انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 مشخص شد

بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد

زمان انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2

بر اساس شایعه‌های منتشر شده، زمان انتشار بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 مشخص شده است.

مطابق یک گزارش جدید، دنباله‌ی بازی موفق Star Wars Jedi: Fallen Order که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد، هم‌اکنون در دست ساخت قرار دارد. فعلا سازندگان نام Star Wars Jedi: Fallen Order 2 را برای این بازی انتخاب کرده‌اند و بر اساس این گزارش، شروع ساخت بازی از زمان انتشار نسخه‌ی اول آغاز شده است. همچنین، بر خلاف انتظارات بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه نمی‌شود و طرفداران باید در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۲۲ منتظر انتشار نسخه‌ی دوم Jedi Fallen Order باشند. این شایعات از سوی صفحه‌ی اینستاگرامی Bespin Bulletin که معمولا اطلاعاتی از مجموعه‌ی «جنگ ستارگان» قبل از رسمی شدن را به طرفداران این سری می‌دهد، منتشر شده است.

متاسفانه، این تنها اطلاعات مهم در گزارش منتشر شده از Jedi Fallen Order 2 بود. به جز این گزارش، پیش از این در گزارشی دیگر آمده بود که مثل نسخه‌ی اول، استودیو ریسپاون وظیفه‌ی ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 را بر عهده خواهد داشت. به غیر از این، در گزارشاتی دیگر آمده که استودیو دایس، برنامه‌ای برای ساخت Star Wars Battlefront 3 ندارد، چرا که در حال حاضر آنها مشغول کار روی توسعه نسخه‌ی جدید مجموعه‌ی Battlefield هستند. همچنین، در این گزارش ادعا شده که استودیو EA Motive در حال کار روی یک بازی شبیه‌ساز پرواز است که با عنوان Project Maverick شناخته می‌شود و سال آینده رسما عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که این برای اولین بار نیست که مدرکی مبنی بر ساخت دنباله‌ی Jedi Fallen Order منتشر می‌شود. پیش از این، استودیو ریسپاون یک اعلامیه برای استخدام افرادی که بتوانند روی دنباله‌ی بازی کار کند، منتشر کرده بود که به نوعی این موضوع، رسما خبر ساخت Star Wars Jedi: Fallen Order 2 را تایید می‌کرد.

به طور حتم هنوز نمی‌توان به هیچ یک از شایعات منتشر شده درباره‌ی دنباله‌ی بازی Star Wars Jedi: Fallen Order اعتماد کرد، چرا که هنوز هیچ واکنش و خبر رسمی در این باره منتشر نشده است. با این حال، می‌توان انتظار داشت که نسخه‌ی دوم Jedi Fallen Order در تاریخ نامعلومی برای کنسول‌های نسل بعدی و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا