شایعه: EA یک بازی Star Wars تیراندازی جدید می‌سازد

عرضه تا پایان سال میلادی جاری

شایعه: EA یک بازی Star Wars تیراندازی جدید می‌سازد عرفان بدری ۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی Star Wars

گفته می‌شود که شرکت Electronic Arts قصد دارد تا اواخر سال میلادی جاری یک بازی Star Wars جدید را در سبک تیراندازی منتشر کند. این عنوان قرار است سومین بازی تیراندازی Star Wars این شرکت باشد.

مدتی پیش انحصار ساخت بازی‌های Star Wars از دست Electronic Arts خارج شد، این شرکت در سال‌های اخیر نسخه اول و دوم Star Wars: Battlefront را عرضه کرده بود که چندان از دید طرفداران بازی خوبی نبودند و نتواستند آن طور که انتظار می‌رفت، ظاهر شوند. همچنین Star Wars: Battlefront 2 به دلیل استفاده از لوت باکس‌ها در آن زمان جنجال زیادی به پا کرد. این باعث شد تا شرکت Disney به فکر خارج کردن انحصار بازی‌های Star Wars از EA بیفتد، البته استودیوی Respawn Entertainment در سال 2019 بازی Star Wars Jedi: Fallen Order را بر اساس این مجموعه ساخت که هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ تجاری با موفقیت همراه بود. با اینحال اما امتیاز انحصار Star Wars دیگر در اختیار Electronic Arts قرار ندارد.

به تازگی شایعه جدیدی در ساب‌ردیت GamingLeaksAndRumors توسط کاربری با نام OrcaOrcaisnotalone منتشر شده است که پیش از این نیز از پورت شدن بازی Star Wars: Knights of the Old Republic بر روی کنسول‌های نسل حاضر خبر داده بود. طبق این شایعه شرکت Electronic Arts قصد دارد تا پایان سال 2021، یک بازی Star Wars را در سبک تیراندازی عرضه کند.

این طور که گفته شده، این بازی بر خلاف عناوین Star Wars: Battlefront که با موتور Frosbite ساخته شده بودند، با استفاده از Unreal Engine 4 توسعه می‌یابد و حدود دو سال از شروع مراحل ساخت آن می‌گذرد. هنوز مشخص نیست که این عنوان معرفی نشده یک بازی تیراندازی اول‌شخص است یا سوم‌شخص، اما برای تمام پلتفرم‌های حال حاضر، به جز کنسول Nintendo Switch در دسترس قرار خواهد گرفت. وسعت این پروژه از Star Wars Jedi: Fallen Order بسیار کوچتر و تقریبا به اندازه Star Wars: Squadrons است و شاید قیمت آن نیز مانند یک بازی کامل، 60 دلار نباشد. منبع این شایعه هنوز اطلاعی از زمان معرفی و انتشار تریلر آن ندارد.

جزئیات بیشتری از این پروژه در دست نیست، اما پیش از این نیز تائید شده بود که Electronic Arts برنامه دارد تا بازی‌های بیشتری را بر اساس Star Wars بسازد، البته این ناشر تنها سازنده بازی‌های این مجموعه نیست و شرکت Ubisoft نیز یک عنوان Star Wars جهان باز را در دست ساخت دارد که توسط خالقان مجموعه The Division یعنی استودیوی Massive Entertainment توسعه می‌یابد. همچنین به نظر می‌رسد که Respawn Entertainment نیز در حال ساخت دنباله‌ای برای Star Wars Jedi: Fallen Order است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا