#مهسا_امینی

انتشار بازی Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition تا پایان هفته

نسخه جدید بازی شامل تنها یک سری موارد برای شخصی سازی می‌شود!

Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition

مطابق یک سری شایعات، ممکن است بازی Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition تا پایان هفته منتشر شود.

یک سری گزارشات و شایعات نشان می‌دهند که نسخه جدیدی از بازی Star Wars: Battlefront 2 به زودی منتشر می‌شود. مطابق اعلام سایت True Achievements، این نسخه جدید با نام Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition عرضه خواهد شد که شامل یک سری آیتم‌های اضافه و مواردی برای شخصی‌سازی می‌شود.

پس از عرضه Battlefront 2، شرکت الکترونیک آرتز و استودیو دایس به خاطر یک سری سیاست‌هایی که در قبال خریدهای درون برنامه‌ای در بازی اعمال کرده بودند، بسیار مورد انتقاد قرار گرفتند. همین امر باعث شد تا آنها اقدام به عرضه یک سری نقشه‌ها، حالت‌های جدید، کاراکترهای جدید و البته وسایل نقلیه به بازی به صورت رایگان کنند. جالب است بدانید که نسحه جدید بازی Battlefront 2 به بازیکنان اجازه دسترسی به مواردی بیش از شخصی‌سازی نخواهد داد.

محتوای بازی Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition شامل بازی اصلی همراه با تمامی بروزرسانی‌هایی که در گذشته و آینده به صورت رایگان عرضه می‌شوند همراه با یک سری موارد شخصی‌سازی می‌شود.

بازی Star Wars: Battlefront 2 در تاریخ ۲۶ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شد ولی با توجه به یک سری سیاست‌های مالی غلط الکترونیک آرتز و دایس، این اثر نتوانست آنطور که باید و شاید به موفقیت دست پیدا کند.

چندی پیش هم، یک نسخه دیگر از بازی‌های مجموعه Star Wars منتشر شد. این بازی با نام Star Wars Jedi: Fallen Order عرضه شد. الکترونیک آرتز برای ساخت این بازی این دفعه به استودیو ریسپان (Respawn) اعتماد کرد و تا حد زیادی نیز پاسخ اعتماد خود را دریافت کرد و توانست به اثری بهتر نسبت به بازی‌هایی که استودیو Dice به طراجی آنها پرداخته است تبدیل شود. برخلاف دو نسخه Battlefront، بازی Fallen Order دارای زاویه دید سوم شخص است و همچنین حاوی یک بخش داستانی می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا