تصاویر پشت صحنه Star Wars: Andor بازگشت یکی دیگر از شخصیت‌های قدیمی را تایید می‌کند

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر پشت صحنه Star Wars: Andor

اکانت توییتری Nação Star Wars ساعاتی قبل تصاویر پشت صحنه Star Wars: Andor را به اشتراک گذاشت که تعدادشان به رقم دو می‌رسد.

به لطف راه‌اندازی سرویس استریم دیزنی پلاس، لوکاس‌فیلم حالا می‌تواند آثار بیشتری را با محوریت جنگ ستارگان ساخته و منتشر کند. یکی از آثار در دست ساخت، Andor نام دارد. این سریال، پیش درآمدی برای Rogue One: A Star Wars Story بوده و اتفاقاتش حول محور کاسیان اندور می‌چرخد. اگر Rogue One را تماشا کرده باشید، باید بدانید اندرو یکی از جاسوسان و خلبانان ائتلاف شورشی بود که ماموریت می‌یابد نقشه‌های مربوط به ستاره مرگ را یافته و برای دیگر همقطاران خود ارسال کند.

از آن‌جایی که Andor پیش از Rogue One: A Star Wars Story روایت می‌شود، طرفداران دوست دارند بدانند کدام یک از شخصیت‌های قدیمی در سریال حضور دارند. در یک برهه زمانی شایعه شده بود ایوان مگ‌گروگر (Ewan McGregor) به سریال پیوسته و نقش اوبی-وان کنوبی را جلوی دوربین ایفا می‌کند. هر چند، این موضوع تاکنون به تایید هیچ منبع رسمی‌ای نرسیده است. در این میان، نباید از ربات K-2SO با صداپیشگی آلن تودیک (Alan Tudyk) غافل شد که از شخصیت‌های محبوب طرفداران بوده و امید زیادی به تجدید دیدار با او وجود دارد. در ضمن، فیلمبرداری سریال هم اکنون در حال انجام است.

اکانت Nação Star Wars که در توییتر فعالیت دارد، چندی پیش تصاویر پشت صحنه Star Wars: Andor را با فالوئرهای خود به اشتراک گذاشت. تعداد عکس‌ها به رقم دو رسیده و بازگشت دانکن پو (Duncan Pow) را تایید می‌کنند. بازیگر اسکاتلندی نقش گروهبان روسكوت ملشی را در Rogue One: A Star Wars Story ایفا کرده بود. در ادامه می‌توانید تصاویر را مشاهده کنید:

لوکاس‌فیلم در قبال Star Wars: Andor بسیار سختگیرانه عمل کرده و اجازه نداده است اطلاعات چندانی از داستان به بیرون درز پیدا کند. در حال حاضر تنها می‌دانیم داستان پنج سال پیش از Rogue One: A Star Wars Story جریان داشته و اولین سال‌های تشکیل ائتلاف شورشی را با تمرکز بر کاسیان اندرو به تصویر می‌کشد. اندور، شخصیت پیچیده‌ای دارد. به بیان دقیق‌تر، او یک ضدقهرمان است که علی‌رغم حضور داشتن در میان نیروهای خیر، برای رسیدن به هدف خود دست به هر کاری می‌زند، حتی اگر آن اقدام عبور از خطوط قرمز اخلاقی باشد.

دیه‌گو لونا (Diego Luna)، تنها بازیگری نیست که تا به این لحظه حضورش در Star Wars: Andor قطعی شده است. طبق اطلاعات رسمی، استلان اسکاشگورد (Stellan Skarsgård)، آدریا آرجونا (Adria Arjona)، فیونا شاو (Fiona Shaw)، کایل سالر (Kyle Soller) و جنویو اورایلی (Genevieve O’Reilly) هم در سریال حضور خواهند داشت. از میان اسامی جدید تنها نقش اورایلی مشخص شده است. او به عنوان یکی از سناتورهای جمهوری کهکشانی جلوی دوربین می‌رود که نقش بسزایی در ایجاد ائتلاف شورشی داشت.

فصل اول Star Wars: Andor از ۱۲ قسمت تشکیل شده و در تاریخ نامشخصی از سال سال آینده میلادی پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا