1%
  • 0/10

احتمال پخش فصل دوم سریال Andor در سال ۲۰۲۴ وجود دارد

طرفداران امیدشان را از دست ندهند

احتمال پخش فصل دوم سریال Andor در سال ۲۰۲۴ وجود دارد ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
پخش فصل دوم سریال Andor

پخش فصل دوم سریال Andor تا به الان با چندین تاخیر مواجه شده است، با این حال یکی از ستاره‌های این مجموعه تلویزیونی محبوب شبکه دیزنی پلاس (Disney Plus) می‌گوید که احتمال دارد تا پایان سال ۲۰۲۴ شاهد پخش این فصل باشیم.

در سال ۲۰۲۲، همزمان با پخش اولین فصل از نخستین اسپین‌آف سریال Game of Thrones یعنی House of the Dragon و سریال پرهزینه The Lord of the Rings: The Rings of Power، سرویس اشتراکی پخش فیلم و سریال دیزنی پلاس نیز با یکی از بهترین محصولات تلویزیونی Star Wars به میدان آمد. این اثر پیش‌درآمد فیلم سینمایی تحسین شده Rogue One: A Star Wars Story سریال Andor بود که در ۱۲ قسمت پخش شد و طرفداران بسیار زیادی برای خود پیدا کرد. از نوامبر ۲۰۲۲ که فصل اول این مجموعه تلویزیونی به پایان رسید، طرفداران در سراسر دنیا بی‌صبرانه منتظرند تا فصل دوم Andor را تماشا کنند. در ابتدا قرار بود که در اواسط سال ۲۰۲۴ شاهد پخش فصل جدید این مجموعه تلویزیونی باشیم، اما اعتصاب انجمن نویسندگان و بازیگران آمریکا باعث شد تا در تولید آن وقفه بیفتد و در نتیجه طرفداران مجبور باشند مدت زمان بیشتری منتظر بمانند.

در حال حاضر انتظار می‌رود که پخش فصل دوم سریال Andor در ۲۰۲۵ پخش شود، با این حال استلان اسکاشگورد (Stellan Skarsgård) یکی از ستاره‌های این مجموعه تلویزیونی اخیرا حرف‌هایی زده است که طرفداران را برای انتشار این سریال در سال ۲۰۲۴ امیدوار کرده است. این بازیگر تایید کرد که تیم تولید مشغول به پایان رساندن ساخت فصل دوم این سریال است، بنابراین احتمالا برای یک نیم سال نباید انتظار پخش آن را داشته باشیم. این حرف استلان اسکاشگورد باعث شده است تا طرفداران امیدوار باشند دومین فصل سریال Andor در سال ۲۰۲۴ از راه می‌رسد. این بازیگر دهه‌هاست که درگیر فعالیت در سینما و تلویزیون است، بنابراین اطلاع دارد که تولید چنین محصولی چقدر طول خواهد کشید.

در حال حاضر پس از سال‌ها وقفه، مجموعه Star Wars دوباره به سمت آثار سینمایی رفته است و هم‌اکنون چهار فیلم سینمایی مختلف بر اساس این سری تایید شده‌اند. علاوه بر این باید در آینده منتظر فصل بعدی سریال Ahsoka باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments