شایعه: سریال مستقل آسوکا تانو برای دیزنی پلاس در دست ساخت است

سریال Star Wars: Ahsoka به دیزنی پلاس می‌آید

سریال آسوکا تانو برای دیزنی پلاس

بعد از مطرح شدن چند شایعه و گمانه‌زنی، حضور شخصیت آسوکا تانو (Ahsoka Tano) در فصل دوم سریال The Mandalorian به تایید رسید؛ اما این پایان ماجرا نیست و به‌نظر می‌رسد سریالی مستقل پیرامون این شخصیت در دست ساخت قرار دارد.

جدیدترین شایعات از ساخت سریالی بر اساس شخصیت سریال Star Wars: The Clone Wars، آسوکا تانو، حکایت دارند. سال ۲۰۲۰ میلادی، سال شلوغی برای این کاراکتر محبوب خواهد بود؛ او با فصل هفتم سریال The Clone Wars بازخواهد گشت و در فصل دوم سریال The Mandalorian، با بازی رزاریو داوسون (Rosario Dawson) نیز حضور دارد.

حال شایعات منتشر شده از ساخت سریال مستقل تانو، با اخبار قبلی که نشان می‌داد قرارداد داوسان با دیزنی بیش از صرفا حضور او در سریال‌ جان فاورو است، مطابقت دارد. هر چند این موضوع هنوز توسط لوکاس فیلم و داوسون، تایید یا تکذیب نشده‌اند.

شخصیت تانو با صدا پیشگی اشلی اکشتاین (Ashley Eckstein)، اولین بار در سریال انیمیشن Star Wars: The Clone Wars به عنوان شاگرد آناکین اسکای واکر حضور پیدا کرد. کمی بعد از تایید حضور داونسون، اشلی اکشتاین با انتشار بیانیه‌ای تایید کرد که در سریال لایواکشن  The Mandalorian حضور ندارد و ادامه داد:

من فقط یکی از اعضای تیم بااستعدادی هستم که تلاش می‌کنند تا آسوکا تانو را به زندگی بیاورند. تصمیمات نهایی بر عهده من نیست و نمی توانم درباره چیزی که واقعا نمی‌دانم، اظهار نظر کنم.

در آخر، فصل دوم سریال The Mandalorian از مهر ۱۳۹۹ (مصادف با ماه اکتبر ۲۰۲۰) از سرویس استریم دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا