#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر جدید Stalker 2 منتشر شد

تبعات حمله‌ی روسیه به اکراین

تماشا کنید: تریلر جدید Stalker 2 منتشر شد نریمان هروی ۰ ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

تریلر جدید Stalker 2 که در واقع یک تریلر سینمایی است، منتشر شد. همچنین این بازی قرار است در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر شود.

استودیوی GSC Game World به شکل رسمی اعلام کرد که نسخه‌ بعدی سری استاکر با نام S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl قرار است در سال ۲۰۲۳ میلادی منتشر شود. همچنین این استودیو  تریلر جدید Stalker 2 را اخیرا طی Xbox Games Extended Showcase منتشر کرد. بازی S.T.A.L.K.E.R. 2 قرار بود در تاریخ ۸ دسامبر سال جاری میلادی مصادف با ۱۷ آذر ۱۴۰۱ منتشر شود، ولی متاسفانه این استودیو گرفتار تهاجم روسیه به اکراین شد. استودیوی GSC Game World در شهر کیف، پایتخت اکراین تاسیس شده و حتی برخی از کارمندان آن هم در دفاع از این شهر در برابر روس‌ها کمک کردند.

 

تریلر جدید Stalker 2

با این شرایط خیلی‌ها تصور می‌کردند که کار ساخت بازی به این زودی‌ها تمام نمی‌شود و به احتمال زیاد Stalker 2 شامل تاخیر خواهد شد. اخیرا نیز مشخص شد که این پیش‌بینی‌ها اصلا بی‌راه نبوده‌اند. با وجود این که استودیدی GSC هنوز هم از شهر کیف اکراین روی این بازی کار می‌کند، همچنین بخش عمده‌ ساخت این بازی حالا در دفتر جدید آن‌ها در شهر پراگ واقع در کشور جمهوری چک صورت می‌گیرد. در تریلر جدید Stalker 2 به خوبی می‌توانیم اتمسفر تیره و تار این بازی را مشاهده کنیم.

همچنین استودیوی GSC Game World در کنار تریلر جدید Stalker 2 ویدئویی در مورد تهاجم روسیه به اکراین و تاثیر این حمله روی بازی و کارمندان این استودیو، منتشر کرده است. بازی S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl سال ۲۰۲۳ میلادی برای پلتفرم‌های پی‌سی و ایکس باکس سری اکس/اس منتشر خواهد شد.

نظر شما در مورد تریلر جدید Stalker 2 چیست؟ آیا برای بازی کردن این بازی بی‌صبرانه مشتاق هستید؟ کدام نسخه از سری استاکر را بیشتر دوست دارید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا