این بار نتفلیکس از بازی ویدیویی Squid Game می‌گوید

خودتان را در بازی مرکب ببینید

بازی ویدیویی بازی مرکب

نتفلیکس بعد از پخش سریال آلمانی Dark و سریال اسپانیایی Money Heist دست کره جنوبی را خالی نگذاشت و به یک کشور شرقی این فرصت را داد تا خودی نشان دهد. البته کره جنوبی هم از سینمای جهان غافل نبوده تا حدی که فیلم سینمایی انگلش دوستداران سینما را میخکوب کرد. اما این سریال Squid Game بود که انگشت به دهان خیلی‌ها گذاشت، تا حدی که نتفلیکس می‌خواهد علاوه بر تمدید فصل دومش، بازی ویدیویی‌اش را هم تولید کند.

با اینکه مدت زمان زیادی از پخش سریال بازی مرکب از شبکه نتفلیکس نگذشته و این شبکه باید نتایجش را بررسی کند، اما نتفلیکس به همراه کارگردان و تهیه‌کنندگان سریال هنوز درحال گفت‌وگو درباره فصل دوم سریال Squid Game هستند. با این وجود، شایعاتی وجود دارد که ساخت یک ویدیو گیم بر اساس داستان اسکویید گیم را به تایید می‌رساند.

مدیر اجرایی بخش آسیایی نتفلیکس، مینیانگ کیم، در رابطه با این مسئله می‌گوید:

از وقتی که خبر بررسی ساخت بازی ویدیویی Squid Game را شنیدم شوکه نشدم، چون نتفلیکس اعلام کرده بود که سریال بازی مرکب به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌هایش تبدیل شده که با ۱۱۱ میلیون بازدید حتی از سریال The Witcher هم سبقت گرفته است.

بازی ویدیویی بازی مرکب

شاید بگویید که طرفداران بازی‌های ویدیویی انگیزه‌ای برای تماشای این سریال نداشتند، آن هم یک سریال شرقی. اما این سریال تمامش حول محور بازی می‌گذشت و مگر می‌شود اهالی بازی‌های ویدیویی نادیده‌اش بگیرند. سریالی که تهی‌دستان کره‌ای باید برای مقدار زیادی پول بازی‌های بچگی‌شان را به خاطر بیاورند و برنده میدان شوند، واگرنه بازنده واقعی خواهند بود. این داستان گیمرها را هم تا حدی هیجان‌زده کرد که مانند طرفداران سریال، فصل اولش را تماشا کردند و بدشان هم نمی‌آید که خودشان را در بازی مرکب ببینند. اما اگر بازی ویدیویی Squid Game ساخته شود، چگونه خواهد بود؟

با اینکه کیم هنوز اعلام نکرده بازی ویدیویی Squid Game چه فضاهی خواهد داشت، اما در صورت ساختش حدس زده می‌شود مانند بازی‌های بتل رویال PUBG و Fortnite گروهی یا بتل رویالی باشد. اگر در این بازی‌های ویدیویی تفنگ به دست می‌گیرید تا در نهایت تنها یک نفر جان سالم به در ببرد، احتمال دارد در بازی ویدیویی Squid Game در بازی ویدیویی، بازی کنید تا یک نفر زنده بماند. اما به محض باختن در هر بازی، بدون هیچ حرکت اضافی نگاهتان به سرباز سازمان می‌افتد که یک تیر به سرتان خالی می‌کند. 

نظرتان چیست؟ آیا بازی ویدیویی Squid Game ساخته می‌شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا