تماشا کنید: تریلر Squid Game: The Challenge منتشر شد

بازی مرکب در دنیای واقعی!

سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) ساعاتی قبل تریلر Squid Game: The Challenge را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده است.

کره جنوبی فعالیت زیادی در صنایع فیلم و سریال داشته و طی سال‌های گذشته آثار شاخصی را هم ساخته که برای مثال می‌توان به Train to Busan اشاره کرد. با این حال، اثری که باعث شد توجه مخاطبان در سراسر جهان به کره جنوبی معطوف شود، Squid Game بود. سریال مزبور در قالب ۹ قسمت اواسط سپتامبر سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر شد و طی مدت کوتاهی در لیست پربیننده‌ترین‌ها قرار گرفت.

محبوبیت و شهرت بازی مرکب در سراسر جهان به قدری زیاد و غیرمنتظره بود که نتفلیکس تصمیم گرفت تمرکز ویژه‌ای روی آن بگذارد. در همین راستا، اواسط سال گذشته میلادی اعلام کرد یک مسابقه تلویزیونی با الهام از Squid Game می‌سازد. این برنامه با نام Squid Game: The Challenge شناخته شده و بواسطه حضور بیش از ۴۰۰ شرکت کننده نه تنها یکی از بزرگترین مسابقات تلویزیونی است، بلکه جایزه بسیار قابل توجهی دارد: ۴ میلیون و ۵۶۰ هزار دلار.

نتفلیکس ساعاتی قبل اولین تریلر Squid Game: The Challenge را در کانال یوتیوب خود قرار داده است. این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان داشته و در ابتدا شرکت کنندگان را نشان می‌دهد که لباس مشهور بازی مرکب را به تن داشته و به سمت محل برگزاری در حال حرکت هستند. ویدیو در ادامه واکنش تعدادی از شرکت کنندگان به جایزه را نمایش داده و پس از آن برخی از رقابت‌ها مانند «چراغ قرمز، چراغ سبز» را به تصویر می‌کشد.

وب سایت The Sun اوایل سال جاری میلادی یک گزارش درباره روند تولید Squid Game: The Challenge کار کرد. اینطور که بنظر می‌رسد، حین فیلمبرداری مسابقه «چراغ قرمز، چراغ سبز» سه نفر از شرکت کنندگان با مشکل مواجه شدند که دو مورد بخاطر سرمای شدید و یک مورد بخاطر برخورد با دیوار بود. شرکت کنندگان همچنین در مصاحبه تاکید کردند دست اندرکاران سریال اصلاً و ابداً رفتار محترمانه‌ای با آن‌ها نداشتند. البته نتفلیکس یک بیانیه در این باره منتشر و اعلام کرد سلامتی دست اندرکاران و شرکت کنندگان برایش بسیار حائز اهمیت بود.

مسابقه بازی مرکب: چالش در تاریخ یک آذر (مصادف با ۲۲ نوامبر) منتشر خواهد شد.

2 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا