یکی از محبوب‌ترین نسخه‌های Splinter Cell برای مدتی رایگان شد

اشاره به ریشه‌ها نشانه‌ای برای توسعه نسخه جدید است؟

بازی Splinter Cell: Chaos Theory رایگان

خبری خوش برای طرفداران سری بازی Splinter Cell در راه است. یوبیسافت هنوز سم فیشر و طرفدارانش را فراموش نکرده و بازی Splinter Cell: Chaos Theory را برای مدتی محدود رایگان کرده است.

بازی Splinter Cell: Chaos Theory یکی از موفق‌ترین و کامل‌ترین بازی‌های سبک مخفی کاری بود که طی سال ۲۰۰۵ منتشر شد و بدون شک یکی از دلایل اصلی طرفداران برای بازگشت این سری بازی محبوب است. اینگونه به نظر می‌رسد که استودیو یوبیسافت در میان دو راهی تایید و تکذیب توسعه نسخه جدید این بازی مانده است. طبق اخبار اخیر، ما بار دیگر سم فیشر را در یک بازی لایو سرویس مشاهده خواهیم کرد، با این حال هیچ خبر رسمی منتشر نشده است. در همین حین بد نیست تا انتشار اخبار رسمی نسخه بعدی سری بازی Splinter Cell، نگاهی به عناوین قدیمی این سری بازی داشته باشیم.

خوشبختانه دسترسی به یکی از این بازی‌ها آسان شده و یوبیسافت بازی Splinter Cell: Chaos Theory را برای مدتی محدود رایگان کرده است. شما می‌توانید تا تاریخ ۲۵ نوامبر، برابر با ۴ آذر ماه سال جاری این بازی را به طور رایگان از طریق شبکه Ubisoft Connect تجربه کنید. این بازی طی همین دوره در شبکه استیم نیز با تخفیف ۷۵ درصدی عرضه شده و می‌توانید آن را با مبلغی پایین خریداری کنید.

داستان بازی Splinter Cell: Chaos Theory در سال ۲۰۰۸ و در فضایی پادآرمانی رخ داده که ابزار جنگی پیشرفت‌های بسیاری داشته و نیازمند توجه بیشتر نسبت به گذشته هستند. اینجاست که سم فیشر محبوب وارد ماجرا شده و همانطور که می‌دانید او از بزرگ‌ترین اساتید مخفی کاری‌ست و عنوان Chaos Theory این سبک را به بهترین شکل همراه با داستانی گیرا، فضاسازی خارق‌العاده و هنرهای رزمی بی‌نظیر ارائه داده است.

گرچه تقاضای طرفداران پس از عرضه عنوان Splinter Cell: Blacklist برای عرضه نسخه جدید بسیار بالا بوده است، ما تا ماه گذشته هیچ خبری مبنی بر توسعه نسخه‌ای جدید از این بازی در دست نداشتیم. بسیاری از منابع قابل اعتماد باور دارند که عنوانی وابسته به خط داستانی اصلی این بازی طی سال ۲۰۲۲ معرفی خواهد شد. در حال حاضر بسیاری از ما منتظر اکران سریال Splinter Cell از شبکه نتفلیکس هستیم. البته شما می‌توانید در قالب سم فیشر در بازی‌های Rainbow Six Siege یا Ghost Recon Breakpoint ایفای نقش کنید. آیا شما بازی Splinter Cell: Chaos Theory را تجربه کرده‌اید؟ تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا