#مهسا_امینی

لباس اسپایدرمن با الهام از قهرمانان مارول دستخوش تغییرات جنجالی شد

به مناسبت تولد ۱۰ سالگی یکی از محبوب‌ترین سوپرهیروها

لباس اسپایدرمن

مارول به مناسبت فرا رسیدن دهمین سالگرد حضور جدیدترین اسپایدرمن دنیای مارول را به شیوه‌ی خاصی جشن گرفت. به این ترتیب طرفداران توانستند نگاهی به استایل‌های مختلف این شخصیت با الهام از قهرمانان دنیای مارول بیندازند. این استایل‌ها در قالب کاور همراه کمیک‌های مختلف مارول منتشر خواهند شد.

مایلز مورالز بعد از حضور در کمیک بوک Ultimate Fallout #4 که سال ۲۰۱۱ منتشر شد به یکی از محبوب‌ترین سوپرهیروها تبدیل شد. او در نهایت به عضویت جامعه‌ی مارول در آمد و از آن زمان تا به حال به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی در قسمت‌های مختلف حضور داشته است.

مایلز پس از حضور در فیلم برنده‌ی اسکار، Spider-Man: Into the Spider-Verse در سال ۲۰۱۸، محبوبیت دو چندانی پیدا کرد. این محبوبیت تا جایی بود که در سال گذشته او بازی مستقل خود را دریافت کرد. این بازی توسط استودیوی Insomniac Games ساخته و به صورت انحصاری برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم پلی‌استیشن منتشر شد. 

مایلز در حال حاضر عنوان کمیک مخصوص به خود به نام Miles Morales: Spider-Man را نیز دارد. این کتاب توسط Saladin Ahmed و Carmen Carnero طراحی شده است.

کمیک‌های مارول به مناسبت ده سالگی این شخصیت دوست‌داشتنی، ۱۱ کاور از استایل‌های مختلف این شخصیت منتشر کرد. البته لازم به ذکر است که قرار است چند طراحی دیگر نیز به این مجموعه اضافه شود. کاورهای مذکور توسط برخی از بااستعدادترین هنرمندان این صنعت طراحی شده و در آن می‌توان مایلز را در کاستوم‌های مختلف الهام‌گرفته از قهرمانان مختلف دنیای مارول مشاهده کرد. از جمله این قهرمانان می‌توان به بلک پنتر، بلک ویدو، ایرون من، ثور و دیگر شخصیت‌های محبوب اشاره کرد. در ادامه می‌توانید این کاورهای زیبا و باجزئیات را مشاهده کنید.

تمامی این کاورها در ماه سپتامبر و اکتبر توسط Marvel Comics منتشر خواهند شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا