جدیدترین ایستراگ اسپایدر ورس 2 از اسپایدرمن توبی مگوایر که متوجهش نشدید

کشف ایستراگ و نکات جدید همچنان ادامه دارد!

جدیدترین ایستراگ اسپایدر ورس 2 از اسپایدرمن توبی مگوایر که متوجهش نشدید پارسا خلیلی ۰ ۱۰ تیر ۱۴۰۲ سینما
ایستراگ اسپایدر ورس 2

سونی پیکچرز با جدیدترین اثر خود، رکورد توجه به جزئیات را شکسته، چراکه جدیدترین ایستراگ اسپایدر ورس 2 از اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) همه را شگفت‌زده کرده است.

از ایستراگ‌های دنیای سینمایی مارول گرفته تا نکات داستانی و رفرنس‌های کمیکی، دنباله Spider-Man: Across the Spider-Verse بدون شک بهترین ادای احترام به تاریخ هشتاد ساله مارول و شخصیت اسپایدرمن است، چراکه در اولین ماه اکرانش در سینماها، هر بار با ایستراگ و نکته جدیدی مخاطبان را غافلگیر می‌کند. جدیدترین ایستراگ‌ اسپایدر ورس 2 که اخیرا کشف شده، نمونه اولیه لباس اسپایدرمن توبی مگوایر است که توسط الکس راس (Alex Ross)، نامی آشنا در عرصه کتاب‌های مصور برای سه‌گانه اسپایدرمن سم ریمی (Sam Raimi) طراحی شده بود.

درحالیکه این لباس هیچگاه به‌ سه‌گانه ریمی راه پیدا نکرد، اما یک نسخه فیزیکی از آن در اولین ویدیو تبلیغاتی فیلم استفاده شد و به‌قدری مورد استقبال قرار گرفت که ریمی و جیمز آچسون (James Acheson)، طراح لباس، از آن در خلق ظاهر توبی مگوایر الهام گرفتند. همچنین شایان ذکر است که استودیو Vicarious Visions نیز از این لباس در بازی قدیمی و محبوب Spider-Man 2: Enter Electro استفاده کرده بود.

البته طرح اورجینال الکس راس تنها ایستراگ اسپایدرمن توبی مگوایر نیست، زیرا هنگامی که میگل رویدادهای Canon را به مایلز توضیح می‌دهد، لحظه مرگ عمو بن در فیلم‌ Spider-Man و همچنین ظاهر سیمبیوتی پیتر در فیلم Spider-Man 3 به‌عنوان مثال رویدادهای Canon نمایش داده می‌شوند. این ایستراگ‌ و رفرنس‌ها علاوه‌بر خوشحال کردن طرفداران، به‌خوبی ثابت می‌کنند که چقدر سه‌گانه انیمیشنی اسپایدر ورس به جزئیات اهمیت می‌دهد.

خوشبختانه داستان مایلز هنوز به پایان نرسیده و دنباله هیجان انگیز و مورد انتظار دیگری به‌نام Spider-Man: Beyond the Spider-Verse توسط سونی پیکچرز در حال توسعه است که در تاریخ ۲۹ مارچ سال آینده (۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳)  با ایستراگ، نکات داستانی و رفرنس‌های کمیکی بزرگ‌تری به استقبال مخاطبان خواهد آمد.

3.6 10 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا