#مهسا_امینی

بازیگر نقش ام جی در سری Spider-Man از تجربیات همکاری با تام هالند می‌گوید

تجربه بزرگ شدن با اسپایدرمن

بازیگر نقش ام جی

زندیا (Zendaya)، بازیگر نقش ام جی (MJ) در سری فیلم‌های Spider-Man اخیرا اظهار کرده که بازی کردن این شخصیت در کنار تام هالند (Tom Holland) برای او فوق‌العاده خاص بوده و تجربه‌ای تکرار نشدنی است.

امروزه خبرهای بسیاری درباره سری فیلم‌های Spider-Man و به عبارتی مورد انتظارترین آن، یعنی Spider-Man: No Way Home وجود دارد. به نحوی که گفته می‌شود این فیلم پلی ارتباطی بین جهان‌های مختلف بوده و آنچه که در سریال Loki شروع شده را به بهترین شکل ممکن به تصویر خواهد کشید. با این وجود نکته‌ای که این فیلم را فوق‌العاده عجیب و جذاب می‌کند، لیست بازیگران آن است که به گفته بسیاری از کاربران، شامل توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) که پیش‌تر نیز نقش مرد عنکبوتی را بازی کرده بودند می‌شود. این حرکت به حدی بزرگ است که عملا می‌تواند همه چیز در جهان سینمایی مارول را متحول کرده و هر اتفاقی را در آن شدنی کند! برای مثال سه اسپایدرمن در دوره‌های مختلف هستند که همگی در این فیلم حضور دارند، حال آیا چیزی از اینکه توبی مگوایر که در سه‌گانه معروف و محبوب اسپایدرمن در گذشته بازی کرده بود، در No Way Home حاضر شود عجیب‌تر پیدا می‌کنید؟

در حال حاضر شایعه‌های فراوانی درباره این موارد وجود دارد اما جدای از بازیگران تایید نشده برای داستان، اخیرا خود بازیگران اصلی از جمله زندیا که بازیگر نقش شخصیت ام جی است اظهار کرده کرده که از حضور در این سه‌گانه در کنار تام هالند و دیگر دوستان خود بسیار خوشحال است.

بازیگر نقش ام جی تجربه سومین فیلم از سری Spider-Man را تلخ و شیرین می‌داند

به گفته زندیا آخرین فیلمی که در آن همراه با تام هالند و دیگر دوستان هم سن و سال خود بازی کرده، تجربه‌ای بسیار تلخ و شیرین است، چراکه آن‌ها نمی‌دانند که بعد از این فیلم آیا خبری از اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول خواهد بود یا که نه. به هر حال تا به امروز هنوز هیچ مرد عنکبوتی نتوانسته بیشتر از سه فیلم اختصاصی را دریافت کند و با وارد شدن انواع و اقسام شخصیت‌های منفی مانند دکتر اختاپوس با بازی آلفرد مولینا (Alfred Molina)، می‌توان انتظار داشت که در آینده بیشتر شاهد تام هالند در نقش اسپایدرمن باشیم. با این وجود، اینکه آیا در کنار او دیگر دوستانی مانند زندیا و هپی (Happy) حضور خواهند داشت یا که نه، سوالی بزرگ برای سایر بازیگران خواهد بود.

لازم به ذکر است که درباره لیست بازیگران این فیلم، هنوز حضور افرادی مانند توبی مگوایر و اندرو گارفیلد توسط خود استودیو مارول اعلام نشده و انتظار می‌رود که سازندگان قصد داشته باشند تا این موضوع را تا زمان اکران کاملا مخفی نگه دارند. همچنین نکته قابل توجه درباره این فیلم آنجاست که هنوز حضور آلفرد مولینا که در فیلم اسپایدرمن با کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) حاضر شده بود نیز توسط سازندگان تایید نشده، اما خود او در مصاحبه‌های اخیر این موضوع را تایید کرده است! همچنین لازم به ذکر است که او در فیلم مورد نظر کشته شد، اما هنگامی که از سازندگان درباره این مورد پرسید، به او پاسخ دادند که هر چیزی در جهان ابرقهرمانی ممکن است!

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آبان ماه سال جاری (۱۷ دسامبر ۲۰۲۱) اکران خواهد شد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا