تماشا کنید: مد اول شخص Spider-Man Remastered به انتشار رسید

اگر دل و روده آهنین دارید به تجربه این مد جذاب، اما عجیب بپردازید!

مد اول شخص Spider-Man Remastered یکی از چیزهایی است که طرفداران بسیاری به دنبالش بودند، اما پس از انتشار این مد توسط مد سازی خلاق، ما متوجه شدیم که شاید چنین مدی چندان جذاب نباشد! مد اول شخص نسخه ریمستر بازی مرد عنکبوتی حال برای خرید در دسترس است.

مد اول شخص Spider-Man Remastered که ماه‌ها پیش اخباری ضد و نقیضی درباره آن به انتشار رسیده بود، بالاخره انتشار یافت. این حالت تنها برای کاربران رایانه شخصی در دسترس بوده و حال قابل خرید و دانلود است. اما باید هشدار داد که هر کسی توانایی استفاده از آن را نداشته و تجربه آن به معنای واقعی نیازمند شجاعت است!

همه ما می‌دانیم که بازی Marvel’s Spider-Man یک شاهکار از سوی استودیو اینسامنیاک (Insomniac) بوده که البته در حالت سوم شخص توسعه یافت. با توجه به حرکات بسیار زیادی که باید در این بازی انجام بگیرد، توسعه آن به صورت سوم شخص منطقی بوده و حرکات ناگهانی و جابجایی‌های سریع عنکبوتی در حالت اول شخص می‌توانند به شدت گیج کننده و گاهی تهوع آور باشند. حال حالت اول شخص انتشار یافته برای این بازی دقیقا چنین احساسی را برای شما ایجاد می‌کند. ناگفته نماند که مد اول شخص بازی مرد عنکبوتی به شدت کامل و بی نظیر بوده، با این حال هر کسی قدرت تجربه دنیای پر سرعت عنکبوتی را در حالت اول شخص ندارد!

حالت اول شخص Spider-Man Remastered توسط مد ساز معروف و از طرفداران بزرگ دنیای مرد عنکبوتی یعنی jedijosh920 توسعه یافته است. ما پیش‌تر نیز مدهای بسیاری برای بازی‌های مرد عنکبوتی، از جمله بازی Spider-Man Miles Morales از سوی این شخص دریافت کرده‌ایم. این حالت پاسخی دقیق به پرسش «زندگی مرد عنکبوتی چگونه است؟» است.

سازنده این مد، ویدیویی که در ابتدای مطلب مشاهده کردید را نیز به طور همزمان با انتشار مد خود در اختیار ما قرار داد. همانطور که انتظار داشتیم، حرکات سریع و ناگهانی بسیاری در این ویدیو دیده شده و مرد عنکبوتی با تارهای خود از ساختمانی به ساختمان دیگر می‌رود. البته نباید فراموش کرد که مرد عنکبوتی یک ابر قهرمان بوده و تعادل بدن او تفاوت بسیار زیادی با ما دارد. پس ما نیازمند دل و روده‌ای آهنین برای تجربه این حالت هستیم.

شما در حال حاضر می‌توانید مد اول شخص Spider-Man Remastered را از توسعه دهنده این مد خریداری کنید. البته ناگفته نماند که به گفته jedijosh920، ممکن است این مد در آینده به طور رایگان نیز عرضه شود. همانطور که می‌دانید ساخت و توسعه مدها به شدت زمان بر بوده و از همین رو ما نیازمند پشتیبانی از توسعه دهندگان این مدها هستیم. نظر شما درباره مد اول شخص Spider-Man Remastered چیست؟ به نظر شما نسخه دوم بازی باید از این مد به طور پیش فرض پشتیبانی کند؟ منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا