اسباب بازی فیلم Spider-Man: No Way Home راز مهمی را افشا می‌کند!

تردیدها به یقین تبدیل شده‌اند

اسباب بازی فیلم Spider-Man: No Way Home راز مهمی را افشا می‌کند! سورنا رضایی ۰ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
اسباب بازی فیلم Spider-Man: No Way Home

اخیرا تصاویری از اسباب بازی فیلم Spider-Man: No Way Home به فضای مجازی آمده که می‌توان آن‌ها را تاییدی بر شایعه‌های قدیمی دانست.

ادعاهای افشاگرهای صنعت سینما به حقیقت تبدیل شد و سونی ساعاتی قبل اولین تریلر Spider-Man: No Way Home را به صورت رسمی منتشر کرد. البته قبل از اینکه اتفاق مزبور رخ دهد، نسخه خام تریلر لو رفته بود و علی‌رغم تلاش‌های سامورایی‌ها دست به دست شد. به لطف ویدیو تبلیغاتی نه تنها بسیاری از شایعه‌های قدیمی تایید شده‌اند، بلکه حالا می‌دانیم داستان از چه قرار است. پیتر پارکر در پی اتفاقاتی که در انتهای Spider-Man: Far From Hom رخ داد، وضعیت خوبی ندارد. او مقصر فاجعه لندن معرفی شده و باید پاسخگوی قتل میستریو باشد. در همین حین، تارزن نیویورکی نگران امنیت اطرافیانش از جمله ام جی است.

پیتر پارکر از شرایطی که برایش به وجود آمده، خسته و درمانده شده و به دنبال راه حلی می‌گردد تا شرایط را مانند گذشته کند. در همین راستا، به سراغ دکتر استرنج رفته و از او کمک می‌گیرد. استرنج برخلاف هشداری که ونگ داده بود، یک طلسم بسیار خطرناک را اجرا می‌کند. این طلسم باعث می‌شود تمام مردم سیاره زمین اتفاقات اخیر را فراموش کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، طلسم مطابق انتظار اجرا نشده و تبعات قابل‌توجهی را همراه دارد. اولین تریلر Spider-Man: No Way Home همچنین حضور دکتر اختاپوس با نقش‌آفرینی آلفرد مولینا (Alfred Molina)، الکترو با نقش‌آفرینی جیمی فاکس (Jamie Foxx) و گرین گابلین با نقش‌آفرینی ویلم دفو (Willem Dafoe) را تایید می‌کند.

انتشار اولین تریلر Spider-Man: No Way Home و تایید بازگشت ابرشرورهای قدیمی قطعا اتفاق هیجان‌انگیزی است. با این حال، قطعا گروهی از طرفداران را ناامید کرده و باعث شده آن‌ها همچنان در شک و تردید باشند. در صورتی که اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید شایعه‌ها تنها درباره ابرشرورها نبوده و به بازگشت نسخه‌های توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) مرد عنکبوتی هم اشاره داشته‌اند. اگرچه تریلر هیچ نکته‌ای با محوریت آن‌ها را شامل نمی‌شود، به لطف شواهد جدیدی که به فضای مجازی آمده‌اند حضورشان جلوی دوربین تقریبا قطعی است.

چند روز پیش بود که یکی از صفحات توییتری تصاویری را از اسباب بازی فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر کرد. عکس‌ها از محصولی ثبت شده بود که به شرکت هاسبرو تعلق داشته و بر اساس نسخه توبی مگوایر مرد عنکبوتی در No Way Home طراحی شده بود. گروهی از کاربران توییتر به محض مواجهه با تصاویر مدعی شدند جعلی بوده و هاسبرو چنین محصولی را به بازار عرضه نکرده است. شک و تردیدها نسبت به صحت عکس‌عا باقی ماند تا اینکه اخیرا تصاویر جدید و صد البته باکیفیت‌تری از همان عروسک منتشر شده‌اند. در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

محصولات لایسنس شده فیلم‌های دنیای سینمایی مارول همیشه اطلاعات بسیار خوبی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهند. ماه‌ها پیش تصاویری از یک اسباب بازی فیلم Eternals منتشر شد که به طراحی متفاوت یکی از آنتاگونیست‌های مشهور اشاره داشت. با انتشار تریلر جدید طرفداران به اطمینان رسیدند که چنین اتفاقی افتاده و شخصیت مزبور نسبت به همتای کمیک بوکی‌اش تغییراتی داشته است. با در نظر گرفتن این مورد، دیگر نباید شک و تردیدی نسبت به نسخه‌های مختلفی مرد عنکبوتی در Spider-Man: No Way Home باقی مانده باشد.

در صورتی که ادعاعای افشاگرها حقیقت داشته باشند، دومین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home از نسخه اندرو گارفیلد مرد عنکبوتی رونمایی می‌کند اما طرفداران برای ملاقات با نسخه توبی مگوایر احتمالا باید تا اکران اثر منتظر بمانند. در پایان، لازم به ذکر است No Way Home از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا