بالاخره پوستر Spider-Man: No Way Home با مرد عنکبوتی توبی مگوایر منتشر شد!

نگاه‌ها به توبی مگوایر!

پوستر Spider-Man: No Way Home توبی مگوایر

طبق اعلام رسمی، بالاخره اولین پوستر Spider-Man: No Way Home با محوریت شخصیت پیتر پارکر (Peter Parker) نسخه توبی مگوایر (Tobey Maguire) منتشر شد تا به این اسپایدرمن قدیمی سینمای مارول ادای احترام شود.

فیلم Spider-Man: No Way Home عملا چهار ماه است که در سینماها اکران شده، رکوردهای بسیاری را در آمار فروش شکسته و حال نیز مدتی از لو رفتن انتشار نسخه بلوری آن می‌گذرد. این اثر سینمایی که شایعات بسیاری درباره آن وجود داشت، بالاخره کاری را کرد که باید انجام می‌شد و در نهایت، سه مرد عنکبوتی سینمای مارول سی دو دهه گذشته را در قالب داستانی هیجان‌انگیز، کنار همدیگر قرار داد.

تا پیش از اکران رسمی فیلم، شاید هیچکس فکرش را هم نمی‌کرد که روزی شخصیت مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و همچنین تام هالند (Tom Holland)، در یک اثر مشترک در کنار همدیگر حاضر شوند و دشمنانی از جنس گذشته را شکست بدهند. لحظه ورود دو اسپایدرمن قبلی به جهان سینمایی مارول یا همان MCU واقعا حماسی بود، اما نکته قابل توجه اینجاست که بین سه مرد عنکبوتی حاضر در فیلم، اسپایدرمن توبی مگوایر از همه بزرگ‌تر بود و به نحوی ارشد محسوب می‌شد.

در حقیقت با اکران فیلم Spider-Man: No Way Home با این خط داستانی، رسما جهان ریمی‌ورس (سه گانه مرد عنکبوتی سم ریمی) هم در میان دنیای موازی حاضر در سینمای مارول قرار گرفت و این اتفاق، برای طرفداران قدیمی سری بسیار هم خوشایند بود. اما جدای از این موضوع، پیش از اکران هم با وجود بازگشت دکتر اختاپوس (Doc Oc) با بازی آلفرد مولینا (Alfred Molina) و ویلم دفو (Willem Dafoe) در نقش گرین گابلین (Green Goblin)، می‌دانستیم که بخشی از شخصیت‌های جهان سم ریمی قرار است تا به MCU ملحق شوند. از طرفی هم انواع پوسترهای مختلف با محوریت این ابرشرورها را دیده بودیم، غافل از اینکه طی این مدت، هرگز پوستر خاصی از مرد عنکبوتی قدیمی سینمای مارول منتشر نشده بود!

پوستر رسمی Spider-Man: No Way Home از توبی مگوایر در قامت اسپایدرمن

در تصویری که به صورت رسمی استودیو سونی منتشر کرده است، می‌توانید توبی مگوایر را در نقش اسپایدرمن مشاهده کنید که با همان لباس قدیمی خود، روی دست بزرگ سندمن (Sandman) ایستاده و منتظر است تا با دکتر اختاپوس مبارزه کند. همچنین یک نکته جالب درباره این تصویر، دیده شدن خط طلسم دکتر استرنج پشت سر این کاراکتر است که نشان می‌دهد او چطور به جهان MCU آمده و کنار این ابرشرورهای کشته شده چکار می‌کند.

به هر حال اضافه شدن توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به جمع ابرقهرمانان فیلم Spider-Man: No Way Home، همان چیزی بود که باعث شد تا این اثر سینمایی بیشتر دیده شود و ضمن راضی نگه داشتن بینندگان جدید، حس نوستالژی سینمایی اسپایدرمن را هم برای طرفداران قدیمی زنده کند. به خاطر همین مورد نیز اخیرا در کنار این پوستر از توبی مگوایر در فیلم Spider-Man: No Way Home یک تصویر رسمی دیگر نیز توسط سازندگان منتشر شده که سه مرد عنکبوتی را در کنار یکدیگر نشان می‌دهد که تاب می‌خورند!

توبی مگوایر باز هم اسپایدرمن می‌شود؟

در کنار انتشار پوستر جدید فیلم Spider-Man: No Way Home با محوریت مرد عنکبوتی توبی مگوایر، این بازیگر معروف اظهار کرده که به شدت از ملحق شدن به تیم تولید و ساخت این اثر سینمایی خوشحال است. او اضافه شدن سه مرد عنکبوتی از دوره‌های مختلف در این فیلم را یک رویای تحقق یافته می‌داند. همچمین رایان مینردینگ (Ryan Meinerding)، طراح کانسپت‌های هنری در استودیو مارول که پوسترهای فوق را آماده کرده، رسما از اینکه بالاخره می‌تواند سه مرد عنکبوتی مورد علاقه خود و طرفداران را در کنار یکدیگر قرار بدهد، اظهار خوشحالی کرده است.

اما علاوه بر این موضوع نیز حال که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد برای ایفای نقش‌های مارولی خود بازگشته‌اند، داغ‌ترین سوال ایجاد شده در ذهن کاربران این است که آیا روزی دوباره شاهد حضور آن‌ها در یک اثر سینمایی در دنیای سینمایی مارول (یا جهان خود آن‌ها) خواهیم بود یا که نه؟ جالب است بدانید که جواب به این سوال، به طرز عجیبی مثبت خواهد بود! البته نه اینکه سازندگان خود این مورد را تایید کرده باشند، اما چند موقعیت خاص برای بازگشت این مردان عنکبوتی وجود دارد.

در قدم اول، فیلم Morbius به زودی منتشر می‌شود و حال به صورت رسمی می‌دانیم که در جهان آن، حتما یک اسپایدرمن وجود دارد که به احتمال بالای ۹۰ درصد همان پیتر پارکر اندرو گارفیلد خواهد بود. این مورد توسط کارگردان این اثر سینمایی تایید شده و نیازی به شایعه دانستن ندارد. با این وجود، شانس دوم برای حضور توبی مگوایر (یا اندرو گارفیلد) در نقش مرد عنکبوتی، در فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness خواهد بود؛ جایی که قرار است تا شاهد شخصیت‌های بسیاری از جهان موازی باشیم و اسپایدرمن‌های دنیای سونی هم می‌توانند گزینه‌های خوبی برای آن باشند؛ بخصوص از آنجا که می‌دانیم نام و ماهیت دکتر استرنج از دو دهه پیش در فیلم Spider-Man به کارگردانی سم ریمی آورده شده بود و در آن دنیای سینمایی هم یک استرنج جادوگر وجود دارد!

اما شانس سوم که قطعا در آن انواع پیتر پارکرهای مختلف را خواهیم دید، اثری اسپین آف به نام Madame Web خواهد بود که توسط سونی روند ساخت آن اعلام شده است. مادام وب، در حقیقت شخصیتی است که در در هر جهان با اسپایدرمن حاضر در آن در ارتباط بوده و تقدیر آن‌ها را می‌بیند و رقم می‌زند. اما آیا در این اثر ما شاهد حضور اسپایدرمن‌های دیگر، بخصوص به طرز کراس اور با فیلم‌های انیمیشنی Spider-Man (مثل Into The Spider-Verse) خواهیم بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا