طرح حذف شده Spider-Man: No Way Home سندمن را در فرم انسانی نشان می‌دهد

صحنه حذف شده از همکاری خاک و استرنج

طرح حذف شده Spider-Man: No Way Home

در طرح حذف شده Spider-Man: No Way Home می‌توانید شاهد همکاری سه شخصیت دکتر استرنج (Doctor Strange)، مرد عنکبوتی (Spider-Man) و سندمن (Sandman) باشید.

مدتی است که طرح‌ها و اطلاعاتی از برخی سکانس‌های حذف شده در فیلم‌های فاز چهارم دنیای سینمایی مارول منتشر می‌شود. روز گذشته یک طرح از فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد که در آن، شخصیت وولچر (Vulture) هم در کنار سایر ابرشرورهای داستان حضور داشت. پیش از آن نیز دیده بودیم که طرح هزاران جسد دکتر استرنج در یکی از تصاویر حذف شده فیلم Doctor Strange 2 منتشر شده بود.

با این حال، به تازگی تصاویر تازه‌ای از برخی طرح های حذف شده فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شده که در آن‌ها، می‌توانید شاهد همکاری و کنار هم ایستادن سه شخصیت مرد عنکبوتی، دکتر استرنج و همچنین سندمن باشید. سندمن در این فیلم توسط توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church)، بازیگر اصلی این شخصیت از فیلم قدیمی Spider-Man 3 صداگذاری شده،‌ اما خود او به صورت فیزیکی در این اثر سینمایی حضور ندارد. این در حالی است که در طرح زیر، ما او را کامل و بدون حالت شنی هم مشاهده می‌کنیم.

طرح حذف شده از فیلم Spider-Man: No Way Home

در این تصاویر، می‌بینیم که ابتدا دکتر استرنج در حال اجرای یک طلسم است و خاکی معلق در هوا، حواس او را پرت می‌کند. سپس در سکانس بعد، سندمن خود را نشان داده و با اسپایدی رو در رو می‌شود، اما طی صحنه بعد وقتی آن‌ها صحبت می‌کنند، می‌بینیم که هر سه شخصیت در کنار همدیگر ایستاده‌اند و مبارزه نمی‌کنند.

در واقع اینده اضافه کردن شخصیت سندمن به این فیلم از همان ابتدای کار هم قرار نبود تا به مبارزه مجدد مرد عنکبوتی و او منجر شود. در واقع حتی ابتدای فیلم هم می‌بینیم که او مرد عنکبوتی را از جهان خود می‌شناسد و به او کمک می‌کند تا الکترو (Electro) را دستگیر کند. این یعنی او در جهان خود اصلا مشکلی نداشته که بخواهد آن را حل کند و به دست مرد عنکبوتی توبی مگوایر (Tobey Maguire) یا بر حسب اتفاق، کشته نشده است.

با این حال در داستان نهایی فیلم ما دیده‌ایم که او نیز مانند سایر شخصیت‌های ابرشرور داستان (به جز دکتر اختاپوس – Doc Oc) ضد مرد عنکبوتی می‌شود و با سه اسپایدرمن وارد نبردی نهایی شده بود. با این حساب، منطقی است که این صحنه از فیلم نهایی حذف شود و سندمن در فرم انسانی خود ظاهر نشود. همچنین به نظر می‌رسد از آنجا که استرنج در حال اجرای طلسم است، احتمال دارد که این سکانس مربوط به صحنه‌های پایانی فیلم باشد که جادوگر اعظم قصد داشت تا پورتال‌های رو به جهان موازی را ببندد.

3 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا