تصویر جدید Spider-Man: Miles Morales جزئیات بالای گرافیکی را به رخ می‌کشد!

ماهِ آمریکایی‌های هیسپانیک و لاتین مبارک!

تصویر جدید Spider-Man: Miles Morales

استودیوی اینسامنیاک گیمز به مناسبت ماه آمریکایی‌های هیسپانیک و لاتین، تصویر جدید Spider-Man: Miles Morales را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

اگرچه Spider-Man به طور کلی روی پیتر پارکر و چالش‌های زندگی عادی و ابرقهرمانانه‌اش تمرکز داشت اما در بخشی از بازی به ریشه‌های داستانی مایلز مورالس پرداخته شد. با در نظر گرفتن این موضوع، منطقی بود که اینسامنیاک گیمز با همکاری سونی و مارول یک محصول با محوریت اولین مرد عنکبوتی سیاهپوست تاریخ کمیک بوک‌ها بسازد؛ اتفاقی که نهایتا رخ داده است. تمامی نمایش‌هایی که تاکنون منتشر شده‌اند، از لحاظ گیم‌پلی و جزئیات گرافیکی بسیار عالی و بی‌نقص بوده‌اند. همین مسئله هم باعث شده تا Miles Morales در لیست انتظار بسیاری از کاربران قرار بگیرد.

با وجود جو مثبتی که پیرامون Spider-Man: Miles Morales وجود دارد، این بازی چندان بی‌حاشیه نبوده است. اگر اخبار را دنبال کرده باشید، باید بدانید نسخه‌ی آلتیمیت شامل Spider-Man: Remastered می‌شود. تیم توسعه در اینسامنیاک گیمز بنا به دلایلی تصمیم گرفت مدل جدیدی را برای کاراکتر پیتر پارکر طراحی کند. به بیان دیگر، چهره‌ی شخصیت اصلی در نسخه‌ی ریسمتر با آن چیزی که در نسخه‌ی اصلی دیده بودیم کاملا فرق دارد. همین تصمیم باعث به وجود آوردن موجی از اعتراضات در شبکه‌های اجتماعی شده است. در این بین، حتی عده‌ای از کاربران پیام‌های تهدیدآمیزی برای سازندگان بازی ارسال کرده‌اند.

استودیوی اینسامنیاک گیمز به مناسبت ماه آمریکایی‌های هیسپانیک و لاتین، تصویر جدید Spider-Man: Miles Morales را در صفحه‌ی توییتری خود قرار داد. این عکس، مایلز مورالس را نشان می‌دهد که لباس ویژه‌اش را به تن کرده و در حالی که پرچم پورتوریکو در پس زمینه دیده می‌شود، از خود یک سلفی گرفته است. مادر پروتاگونیست اصالتا اهل این مجمع‌الجزایر بوده و پرچم آن را همیشه در کمپین‌های تبلیغاتی خود برای عضویت در شورای شهر همراه دارد. دیگر نکته‌ی قابل‌توجهی که در تصویر خودنمایی می‌کند، جزئیات بالای گرافیکی است. در ادامه می‌توانید عکس مورد بحث را مشاهده کنید:

ساعاتی قبل از اینکه تصویر جدید Spider-Man: Miles Morales به اشتراک گذاشته شود، شرکت مارول از دو کتاب مرتبط با این بازی رونمایی کرد. اولین کتاب Wings of Fury نام داشته و توسط برتنی موریس (Brittney Morris) نوشته شده است. داستان آن به مدت کوتاهی قبل از اتفاقات بازی پرداخته و تقابل مایلز با ولچر و همچنین نوه‌اش استارلینگ را به تصویر می‌کشد. او در همین حین باید با قابلیت‌ها و هویت جدیدش به عنوان یک ابرقهرمان کنار بیاید. دومین کتاب The Art of the Game نامگذاری شده و همان‌طور که می‌توان حدس زد، هیچ داستانی را روایت نمی‌کند، بلکه به روند توسعه‌ی Miles Morales خواهد پرداخت. کتاب داستانی دو روز قبل از عرضه‌ی بازی به بازار می‌آید اما دومین کتاب فوریه‌ی سال آینده منتشر خواهد شد.

در انتها لازم ذکر است محصول مشترک اینسامنیاک گیمز و سونی در تاریخ ۲۲ آبان (مصادف با ۱۲ نوامبر) به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا