برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

فیلمنامه Spider-Man 4 یک تفاوت بزرگ و اساسی با قسمت‌های پیشین خواهد داشت!

بازگشت به ریشه‌ها

فیلمنامه Spider-Man 4 یک تفاوت بزرگ و اساسی با قسمت‌های پیشین خواهد داشت! ۸ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک
فیلمنامه Spider-Man 4

اگر ادعای یکی از افشاگران مشهور سینما و تلویزیون صحت داشته باشد، فیلمنامه Spider-Man 4 در مقایسه با قسمت‌های پیشین تفاوتی بزرگ خواهد داشت.

پس از شکست سونی پیکچرز با دو گانه The Amazing Spider-Man، این استودیو تصمیم گرفت به مارول اجازه دهد تا از مرد عنکبوتی در فرنچایز Marvel Cinematic Universe استفاده کند. در حال حاضر سه فیلم اختصاصی با محوریت تارزن نیویورکی ساخته شده و چهارمین قسمت هم در دست ساخت قرار دارد. البته فعلاً اطلاعات رسمی چندانی از آن موجود نبوده و بخش عمده جزئیات موجود را شایعه‌ها و گمانه زنی‌ها تشکیل می‌دهند.

یکی از افشاگرانی که در حوزه فیلم‌ها و سریال‌های ابرقهرمانی فعالیت دارد، MyTimeToShineH است. او چندی پیش از تفاوت بزرگ و اساسی فیلمنامه Spider-Man 4 با سه قسمت پیشین خبر داده است. به بیان دقیقتر، فیلمنامه آن قرار است شامل صحنه‌های تارزنی در میان ساختمان‌های بلند مرتبه شود؛ موردی که در سه گانه پیشین، بخصوص Spider-Man: No Way Home به دست فراموشی شده بود.

تارزنی و تاب خوردن در میان ساختمان‌ها، یکی از جنبه‌های مثبت سه گانه Spider-Man به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) بود؛ جنبه‌ای که با مجموعه The Amazing Spider-Man دچار تحول شد. مارک وب (Marc Webb) تصمیم گرفت صحنه‌های تارزنی را با زاویه دید اول شخص ترکیب کند که نتیجه آن، خلق تجربه‌ای جدید و جذاب بود. البته بخش زیادی از صحنه‌ها در نسخه نهایی The Amazing Spider-Man 2 قرار نگرفتند.

MyTimeToShineH در ادامه پست خود نوشت صحنه‌های تارزنی Spider-Man 4 بیشتر از اینکه به سه قسمت قبلی شبیه باشد، به فیلم‌های قبل از MCU شباعت خواهد داشت. البته تمرکز بیشتر بر صحنه‌های تارزنی در میان ساختمان‌ها، تنها تغییر فیلمنامه Spider-Man 4 نسبت به سه قسمت قبلی نیست. منابع غیررسمی قبلتر مدعی شده بودند خبری از تهدیدهایی در سطح کره زمین و کهکشان نبوده و مرد عنکبوتی (Spider-Man) قرار است با خلافکاران و جنایتکاران مبارزه کند. 

فیلم Spider-Man 4 در حال حاضر تاریخ اکران ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments