کوین فایگی از تاریخ انتشار فیلم Spider-Man 4 می‌گوید

شروع دوباره مرد عنکبوتی

کوین فایگی از تاریخ انتشار فیلم Spider-Man 4 می‌گوید آیدا امشاسفند ۵ ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ مارول
تاریخ انتشار فیلم Spider-Man 4

رئیس استودیو مارول، کوین فایگی (Kevin Feige) در مصاحبه‌‌های اخیر خود در مورد آینده فرنچایز اسپایدرمن، به طرز نامحسوسی به تاریخ انتشار فیلم Spider-Man 4 اشاره کرد.
بعد از مدت‌ها انتظار برای خبری در مورد فیلم Spider-Man 4 از دنیای مارول، کوین فایگی بالاخره یک آپدیت جالب در این رابطه ارائه کرد که احتمالا به تاریخ انتشار فیلم Spider-Man 4 اشاره دارد. فیلم Spider-Man : No Way Home پر از اتفاقات هیجان انگیزی بود که در روند دنیای MCU تاثیر به خصوصی داشت. همچنین باعث معلق ماندن سرنوشت پیتر پارکر با بازی تام هالند (Tom Holland) و تاثیر آشفتگی مولتی‌ورس بر MCU شد. Spider-Man 4 که در لیست انتظار بسیاری از طرفداران است، احتمالا پاسخ به این سوالات را در خود جای خواهد داد.

در Spider-Man : No Way Home، پیتر پارکر (Spider-Man) و دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) به طور تصادفی دروازه‌های مولتی‌ورس را باز کردند که باعث هجوم ویلن‌های قدیمی مرد عنکبوتی و دو پیتر پارکر دیگر از دنیاهای دیگر هم شده و باعث هرج و مرجی بزرگ در مولتی‌ورس شد. تنها راه اتمام این مسئله، طلسمی بود که دنیا پیتر پارکر را فراموش کند، بنابراین پیتر تنها ماند و از صفر شروع کرد. این موضوع باعث بینهایت کردن احتمالات در مورد آینده مرد عنکبوتی می‌شود و Spider-Man 4 را بسیار هیجان انگیزتر می‌کند که به لطف کوین فایگی، درمورد تاریخ انتشار آن حدس‌هایی زده می شود.

احتمال اکران فیلم جدید اسپایدرمن در سال 2025

تاریخ انتشار فیلم Spider-Man 4

در مصاحبه‌ایی با EW، کوین فایگی تایید کرد که Spider-Man 4 در دست ساخت است و پیتر پارکر با بازی تام هالند در این فیلم به سفر خود ادامه خواهد داد. همچنین این فیلم، قسمت اول یک سه‌گانه مرد عنکبوتی دیگر خواهد بود. Spider-Man: Homecoming، Spider-Man: Far From Home و Spider-Man: No Way Home هرسه حداقل دو سال قبل از تاریخ اکران وارد مرحله نگارش پیش از تولید شدند بنابراین اگر Spider-Man 4 از این الگو پیروی کند، احتمالا در سال 2025 اکران خواهد شد و بخشی از فاز 6 دنیای MCU خواهد بود.

چرا ساخت Spider-Man 4 بیشتر از سایر فیلم‌های مرد عنکبوتی طول می‌کشد؟

تاریخ انتشار فیلم Spider-Man 4

 ساخت سه‌گانه اولیه Spider-Man از روند و برنامه معمولی مارول تبعیت می‌کرد. اکران یک فیلم در هر دوسال به مخاطبان اجازه می‌داد که داستان و روند تکامل پیتر را بهتر درک کرده و روابطش با بقیه شخصیت‌های MCU را ساده‌تر دنبال کند اما Spider-Man 4 از این برنامه خارج است. یکی دیگر از دلایل احتمالی طولانی‌تر شدن ساخت Spider-Man 4 نسبت به دنباله‌های قبلی Spider-Man این است که برنامه بقیه قسمت‌های Multiverse Saga MCU در حال حاضر پر شده است. این دوره کنونی مجموعه‌ای از مفاهیم، مکان‌ها، شخصیت‌ها و رویدادها را معرفی می‌کند که باعث می‌شود استودیو برخی از شخصیت های از قبل تثبیت شده خود را کنار بگذارد.

غیبت مرد عنکبوتی در لیست فاز 5 دنیای MCU و آنچه تا الان از فاز 6 فاش شده یک شوک بزرگ بود، اما فاز 6 هنوز امکان زیادی برای میزبانی ماجراجویی بزرگ بعدی مرد عنکبوتی دارد. آپدیتی که در مورد مرد عنکبوتی 4 توسط کوین فایگی ارائه شد به بینندگان امید می‌دهد تا قبل از رویدادهای Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars سرنوشت پیتر پارکر را بدانند.

4 11 آراء
امتیاز مطلب

guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا