عکسی جدید از ستاره‌ی Spider-Man 3 در صحنه‌ی فیلم‌برداری منتشر شد

Zendaya در نقش مری جین واتسون باز می‌گردد

spider-man

به تازگی عکسی از صحنه‌ی فیلم‌برداری فیلم Spider-Man 3 منتشر شده که خبر از بازگشت Zendaya در نقش مری جین را می‌دهد. با سرگرمی همراه باشید.

خانم Zendaya (با نام کامل Zendaya Maree Stoermer Coleman) دوباره بازگشته تا نقش مری جین را کنار بازیگرانی مثل Tom Holland و Jacob Batalon بازی کند. همچنان به زودی Benedict Cumberbatch (در نقش داکتر استرنج)، Jamie Fox (در نقش الکترو) و Charlie Cox (در نقش دردویل) به این جمع ملحق خواهند شد. تا اینجا هنوز بازیگران زیادی مانده‌اند که به سر صحنه بیایتد اما طرفداران بی صبرانه منتظر این هستند که مری جین نقش بزرگی را در داستان ورود پیتر پارکر به مولتی‌ورس ایفا کند.

شما می‌توانید عکس منتشر شده از Zendaya را سر صحنه‌ی فیلم‌برداری فیلم Spider-Man 3، در ذیل ببینید

 

خانم Zendaya به تازگی در مورد روند انتخاب بازیگر Marvel Studios برای فیلم Spider-Man: Homecoming اظهاراتی داشته و اعلام کرده که اصلا نمی‌دانسته که دارد برای چه فیلمی تست بازیگری می‌دهد.

Zendaya طی مصاحبه‌ای با GQ گفت:

ما اصلا نمی‌دانستیم صفحات فیلم‌نامه‌ای که به ما داده بودند، مربوط به Spider-Man است! اما در نهایت از روی غریزه‌ی قوی خودم متوجه شدم که برای فیلم Spider-Man تست داده‌ام. البته قاعدتا نمی‌دانستم که تست چه کارکتری را داده ام و فقط فکر می‌کردم احتمالا نقش یک دختر معمولی را در فیلم Spider-Man بازی کنم و هیچ ایده‌ی خاصی در مورد نام و تیپ کارکتر نداشتم. آن‌ها درست قبل از تست روی صحنه اعلام کردند که من نقش MJ (مری جین) را ایفا خواهم کرد.

انتظارات زیادی پیرامون فیلم Spider-Man 3 به دلیل شایعات مربوط به تعداد زیاد بازیگران حاضر در این فیلم شکل گرفته است. پس از اینکه طی گزارشات اعلام گردید که Jamie Fox و Alfred Molina در نقش‌های سابق خود از فیلم‌های قبلی فرنچایز اسپایدرمن، یعنی الکترو و دکتر اختاپوس بر می‌گردند، شایعات بازگشت اندرو گارفیلد و توبی مگوایر به شدت بالا گرفت.

این شایعات همچنان توسط گزارش یا عکس صحنه‌ی فیلم‌برداری، تایید نشده‌اند، اما بسیاری از طرفداران بسیار مشتاقند تا این شایعات به وقوع بپیوندند. حتی جیمی کیمل هم در برنامه‌ی تاک شوی زنده‌ی خود از Zendaya درباره‌ی حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر و حضور چند نسخه از اسپایدرمن در این فیلم سوال پرسید و Zendaya هم در جواب اعلام کرد:

حقیقتا همه چیز کاملا محرمانه است. نه تایید می‌کنم و نه تکذیب!

خوشبختانه‌ همه‌ی ما به زودی می‌توانیم به اخبار جدیدی در مورد این شایعات دریافت کنیم، مگر اینکه Sony Pictures و Marvel Studios مجبور به تاخیر دوباره‌ی تاریخ اکران این فیلم بشوند. فیلم Spider-Man 3 قرار است روز ۱۷ دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۶ آذر ۱۴۰۰) در سالن‌های سینما اکران شود. راستی چه کسی اسپایدرمن منتخب شما محسوب می‌شود؟ توبی مگوایر یا اندرو گارفیلد و یا تام هالند؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا