منتظر بازگشت دکتر استرنج در Spider-Man 3 باشید

همه چیز به همکاری تام هالند، اندرو گارفیلد و توبی مگوایر اشاره دارد

بازگشت دکتر استرنج در Spider-Man 3

وب سایت The Hollywood Reporter ساعاتی قبل گزارشی را منتشر کرد که به بازگشت دکتر استرنج در Spider-Man 3 اشاره دارد.

وقتی مرد عنکبوتی تام هالند (Tom Holland) در جریان Captain America: Civil War به دنیای سینمایی مارول پیوست، تحت نظارت تونی استارک بود تا زمانی که لباس ابرقهرمانی خود را به تن دارد مرتکب اشتباه بزرگی نشود. رابطه‌ی پیتر و آیرون من با Spider-Man: Homecoming و Avengers: Infinity War عمق بیشتری پیدا کرد و نهایتا در Avengers: Endgame به پایان رسید. بعد از این اتفاق، نیک فیوری نقش مربی را بر عهده گرفت و در جریان Spider-Man: Far From Home به کمکش آمد تا میستریو را شکست دهد. هر چند، در صحنه‌ی پایانی فیلم مشخص شد آن فرد در واقع تالوس بود.

طبق گزارشی که اخیرا روی خروجی وب سایت The Hollywood Reporter قرار گرفته، باید منتظر بازگشت دکتر استرنج در Spider-Man 3 باشیم. اینطور که به نظر می‌رسد، پس از تونی استارک و تالوس حالا نوبت به استیون استرنج رسیده است تا حکم یک مربی و راهنما را برای پیتر پارکر نوجوان ایفا کند. جزئیات بیشتری به اشتراک گذاشته نشده و مشخص نیست میزان حضور بندیکت کمبربچ (Benedict Cumberbatch) در سومین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی چقدر است اما می‌دانیم فاز تولید این اثر مورد انتظار اواخر اکتبر در آتلانتا واقع در ایالت جرجیا شروع خواهد شد. روند فیلمبرداری Doctor Strange in the Multiverse of Madness هم در جریان همین ماه در لندن آغاز می‌شود. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت کمبربچ هفته‌های پرفشاری را در پیش دارد.

حدودا شش روز پیش بود که شایعه‌ی بازگشت الکترو در Spider-Man 3 رسما تایید شد؛ کیث جفسون (Keith Jefferson) یکی از بازیگران نه چندان شناخته‌شده‌ی هالیوود تصویری را در بخش استوری حساب اینستاگرام خود قرار داده بود که به حضور الکترو در محصول مشترک سونی و مارول اشاره داشت. او در این تصویر به جیمی فاکس (Jamie Foxx) برای بازگشت به فیلم‌های ابرقهرمانی مارول تبریک گفته بود. فاکس هم آن استوری را از طریق حساب کاربری خود بازنشر کرد تا حکم تاییدی بر یک شایعه‌ی پر سر و صدا باشد. حالا هم که حضور دکتر استرنج تایید شده، می‌توان با قطعیت گفت جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی روی مفهوم چند جهانی و ملاقات با نسخه‌های مختلف پیتر پارکر تمرکز خواهد داشت.

احتمال صحت داشتن گمانه‌زنی مطرح شده از سوی طرفداران بسیار بالا است؛ زیرا چندی پیش FandomWire مدعی شد مارول مشغول مذاکره با توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) است تا آن دو را برای پوشیدن دوباره‌ی لباس مرد عنکبوتی متقاعد کند. این وب سایت همچنین گفت داستان روی همکاری نسخه‌های مختلف پیتر پارکر برای مقابله با شخصیت‌های شروری است که در گذشته با آن‌ها مواجه شده بودند.

در انتها، لازم به ذکر است قسمت سوم Spider-Man از تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر سال ۲۰۲۱) به سینماهای آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا