بازسازی پوستر فیلم مرد عنکبوتی 2 در بازی Marvel’s Spider-Man

شکوفایی خلاقیت کاربران به لطف ویژگی بی نظیر فوتو مد

پوستر فیلم مرد عنکبوتی 2

پیشرفت بازی‌ها در سال‌های اخیر، سبب علاقه هر چه بیشتر کاربران به آن‌ها و البته شکوفایی خلاقیت طرفداران شده است. به تازگی کاربری خلاق پوستر فیلم مرد عنکبوتی 2 را در بازی Marvel’s Spider-Man Remastered بازسازی کرده که سبب تحسین این کاربر توسط دیگران شده است!

بازسازی پوستر فیلم مرد عنکبوتی 2 به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) در بازی Marvel’s Spider-Man Remastered بار دیگر به ما یادآور قدرت بی نظیر و کیفیت بالای فوتو مد (Photo Mode) این بازی شد. بازی Marvel’s Spider-Man Remastered که توسط تیم قدرتمند اینسومنیاک گیمز (Insomniac Games) توسعه یافته، عنوانی در سبک اکشن ماجراجویی جهان باز بوده که شما را در قالب ابر قهرمان معروف دنیال مارول یعنی مرد عنکبوتی جای داده و بخشی بزرگ از شهر زیبای نیویورک را زمین بازی شما کرده است.

داستان این بازی به طور اختصاصی توسط توسعه دهندگان آن نوشته شده و تجربه‌ای کاملا تازه و شگفت انگیز را در اختیار شما قرار می‌دهد. شهر نیویورک در این بازی بسیار پویا و زیبا بوده و این قدرت را به شما می‌دهد تا عکس‌هایی خارق العاده و چشم نواز را به لطف فوتو مد بی نظیر آن ثبت کنید و خوشبختانه طرفداران خلاق به بهترین شکل از این ویژگی بهره برده و خواهند برد.

این روزها، اغلب بازی‌های انتشار یافته تحت نظر شرکت سونی ویژگی جذاب فوتو مد را در خود دارند. برای مثال ما شاهد افزوده شدن این ویژگی به بازی God of War Ragnarök در روزهای پایانی سال ۲۰۲۲ بودیم. موضوعی که این ویژگی را بسیار قدرتمند و دوست داشتنی کرده، میزان کنترلی است که در اختیار کاربران قرار می‌دهد و کاربران با استفاده از آن‌ها می‌توانند به هر نحوی عکس‌های خود را به ثبت برسانند. از جمله آن‌ها می‌توان به حذف شخصیت اصلی یا شخصیت منفی داستان، کنترل عمق میدان دید، اجرای فیلترها و بسیاری ویژگی‌های دیگر اشاره داشت. خوشبختانه وجود این قابلیت باعث شده کاربران بتوانند عکس‌های مشابه عکس‌های ساخته شده توسط توسعه دهندگان را به ثبت برسانند.

به تازگی کاربری خلاق با نام Mr_ACGamble در شبکه ردیت عکسی فوق العاده را به انتشار رسانده که با استفاده از ویژگی فوتو مد بازی Marvel’s Spider-Man Remastered به ثبت رسیده است. شما در این عکس انتشار یافته می‌توانید لباس Webbed Suit را بر تن مرد عنکبوتی ببینید که به طور مستقیم از فیلم دوست داشتنی مرد عنکبوتی 2 وارد این بازی شده و مرد عنکبوتی را در حالی که با یک دست به ساختمان آویزان شده نشان می‌دهد. علاوه بر آن، نور گرم خورشید در حال تابدین به صورت اوست. تمام این‌ها دست به دست هم داده تا ما شاهد پوستر فیلم مرد عنکبوتی 2 در بازی Marvel’s Spider-Man Remastered باشیم.

البته باید اشاره داشت که این پوستر کامل نبوده و عناصری کلیدی از جمله بازتاب دکتر اختاپوس (Doctor Octopus) در چشمان مرد عنکبوتی، مری جین (Mary Jane) در آغوش او و دست آماده به پرتاب تار را کم دارد. با وجود نبود این سه ویژگی فوق العاده مهم، ما به آسانی متوجه می‌شویم که این عکس برگرفته از پوستر فیلم مرد عنکبوتی 2 بوده و حس و حال این فیلم را به خوبی به ما انتقال می‌دهد و البته بار دیگر به ما قدرت بسیار بالای فوتو مد بازی‌های سونی را گوش زد می‌کند.

با افزودن چنین ویژگی‌های جذابی به بازی‌ها، خلاقیت بسیاری از کاربران شکوفا شده و سبب محبوبیت هر چه بیشتر توسعه دهندگان می‌شود. علاوه بر آن، این ویژگی می‌تواند به فروش هر چه بیشتر بازی کمک کند. برای مثال، کاربران بسیاری طی ماه گذشته صحنه‌های مختلف سریال The Last of Us را در بازی The Last of Part 1 باز سازی کرده که بسیار چشم نواز هستند و همین موضوع سبب افزایش محبوبیت هر چه بیشتر سریال و بازی د لست آف آس شده است.

امیدواریم که در آینده بازی‌های بیشتری از این ویژگی استفاده کنند. بازی Marvel’s Spider-Man Remastered در حال حاضر برای پلی استیشن و رایانه شخصی در دسترس است. نظر شما درباره پوستر فیلم مرد عنکبوتی 2 بازسازی شده در این بازی چیست؟ آیا شما نیز عکس‌های مشابهی را به ثبت رسانده‌اید؟ تجربیات و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

3 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا