امکان تغییر آزادانه شخصیت در بازی Spider-Man 2

انتخاب بین مایلز و پیتر

تغییر شخصیت در بازی اسپایدرمن 2

استودیوی اینسامنیاک گیمز به تازگی جزئیاتی از امکان تغییر شخصیت در بازی اسپایدرمن 2 به اشتراک گذاشته است.

بدون شک، تریلر گیم پلی بازی Marvel’s Spider-Man 2 یکی از جذاب‌ترین بخش‌های رویداد پلی استیشن شوکیس بود که ضمن معرفی پیتر با ظاهر ونوم و نمایش یک سری ویژگی‌ها و تواناهایی‌ جدید ابرقهرمانان داستان، مکانیزم تغییر کنترل شخصیت در طول گیم پلی بازی را به تصویر کشید.

حال، شاید برایتان سوال باشد که این سیستم به چه صورت عمل می‌کند؟ در پاسخ به این سوال، برایان اینتیهار، کارگردان خلاق بازی به تازگی در گفت‌وگویی توضیحاتی در خصوص نحوه عملکرد این ویژگی سخن گفته که بر اساس آن، ظاهرا بازیکن‌ها در جهان آزاد بازی می‌توانند میان پیتر و مایلز جابه‌جا شوند.

برایان اینتیهار درباره تغییر شخصیت در بازی اسپایدرمن 2 توضیح می‌دهد:

زمانی که مراحل داستانی بازی را طی می‌کنید، کنترل تغییر شخصیت میان پیتر و مایلز پیتر برعهده ما است تا همه چیز به نفع بازیکن باشد. همانطور که در تریلر گیم پلی از یک ماموریت داستانی مشاهده کردید، ما به طور پیش‌فرض تعیین می‌کنیم که کنترل کدام شخصیت را در دست بگیرید تا بتوانیم داستان را آن‌طور که باید، پیش ببریم.

با این حال، بازیکن‌ها در هنگام کاوش در جهان بازی می‌توانند با فشردن فقط یک دکمه بین شخصیت‌های مایلز و پیتر جابه‌‎جا شوند. به علاوه، محتوای جانبی منحصر به فرد هر کدام از این شخصیت‌ها در نقشه قرار دارد که البته برخی از ماموریت‌های فرعی برای هر دو کاراکتر طراحی شده است.

کارگردان خلاق بازی مرد عنکبوتی ۲ در ادامه در خصوص مزیت این ویژگی گفت: «اینکه بتوانید در جهان باز به سرعت میان این دو شخصیت سوییچ کنید، به معنای واقعی کلمه عالی است. بازیکن‌ها می‌توانند حق انتخاب داشته باشند که یک فعالیت را با کدام مرد عنکبوتی انجام می‌دهند. این همان چیزی است که ما پیش‌تر از آن استفاده نکرده بودیم. وجود  این ویژگی فوق‌العاده است».

بازی Marvel’s Spider-Man 2 هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما شرکت سونی وعده داده که به‌زودی تاریخ دقیق عرضه بازی را مشخص می‌کند. این عنوان قرار است نهایتا تا اواخر سال جاری به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 منتشر شود.

4.4 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا