#مهسا_امینی

Space Force رتبه‌ی اول پربیننده‌ترین محصولات نتفلیکس را به‌دست آورده است

Jeffrey Epstein: Filthy Rich به رتبه‌ی دوم بسنده کرد

پربیننده‌ترین محصولات نتفلیکس

با توجه به لیستی که به صورت رسمی منتشر شده، سریال کمدی Space Force توانسته رتبه‌ی اول پربیننده‌ترین محصولات نتفلیکس را از آن خود کند.

اگرچه پلتفرم‌های مختلف تعداد بینندگان مربوط به هر محصول را به صورت جداگانه و دقیق اعلام می‌کند اما مدیران نتفلیکس ترجیح داده‌اند چنین سیاستی را در پیش نگیرند. برای پر کردن این خلاء، بخش جدیدی را تحت عنوان Top 10 از فوریه‌ی سال جاری میلادی در دسترس مشترکان خود قرار داده‌اند. هدف این بخش، نمایش نام فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی است که در حال حاضر بیشترین بیننده‌ها را به خود اختصاص داده‌اند.

با توجه به لیست کنونی، Space Force موفق شده در رتبه‌ی نخست پربیننده‌ترین محصولات نتفلیکس قرار بگیرد. این سریال کمدی ساخته‌ی استیو کارل (Steve Carell) و گرگ دنیلز (Greg Daniels) است که پیش از این در ساخت سریال موفق و محبوب The Office محصول شبکه‌ی NBC همکار بوده‌اند. داستان درباره‌ی ژنرال مارک نرد است که چندی پیش چهارمین ستاره‌ی خود را دریافت کرد. در حالی که امید دارد فرماندهی نیروهای هوایی را به ‌دست بگیرد، به عنوان نخستین فرمانده‌ی نیروی فضایی جدیدترین زیرشاخه‌ی ارتش ایالات متحده‌ی آمریکا انتخاب می‌شود. او از سوی رئیس جمهور ماموریت می‌یابد بار دیگر پای آمریکا را به ماه باز کند.

اگرچه بازخوردهای منتقدان و همچنین کاربران متوسط بوده‌اند اما ظاهرا حضور استیو کارل و گرگ دنیلز در تیم تولید این سریال باعث شده تا مشترکان نتفلیکس جذب آن شوند. از دیگر نام‌های شناخته شده‌ی حاضر در این پروژه می‌توان به بن شوارتز (Ben Schwartz) اشاره کرد که وظیفه‌ی صداپیشگی سونیک را در Sonic the Hedgehog بر عهده داشت. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که محصول مشترک کارل و دنیلز سه روز پیش در نتفلیکس منتشر شد.

Jeffrey Epstein: Filthy Rich دیگر محصول جدید نتفلیکس در رتبه‌ی دوم قرار داد. این سریال بر اساس کتابی به نام Filthy Rich: A Powerful Billionaire, the S.. Scandal that Undid Him, and All the Justice that Money Can Buy: The Shocking True Story of Jeffrey Epstein ساخته شده و درباره‌ی فردی به نام جفری اپستین است. او یک سرمایه‌دار مشهور بود که به سوء استفاده‌ی از دختران نابالغ متهم شد. اپستین اوایل آگوست سال ۲۰۱۹ میلادی در سلول خود در مرکز اصلاح متروپلیتن نیویورک خودکشی کرد. اتهامات مطرح شده علیه او در آن زمان هنوز تایید نشده بودند اما در صورت محکومیت، ممکن بود تا ۴۵ سال حبس روبرو شود. این محصول هم مانند Space Force تازه‌وارد محسوب شده و از پنج روز پیش در دسترس قرار گرفت.

رتبه‌ی سوم لیست پربیننده‌ها به Sweet Magnolias تعلق دارد. این سریال درباره‌ی سه زن است که از دوران کودکی دوستان صمیمی بوده و اکنون به عنوان انسان‌هایی بالغ با چالش‌هایی در جنبه‌ی خانوادگی، عاشقانه و کاری زندگی خود روبرو شده‌اند. در ادامه می‌توانید لیست را به صورت کامل مشاهده کنید:

  1. Space Force
  2. Jeffrey Epstein: Filthy Rich
  3. Sweet Magnolias
  4. Uncut Gems
  5. Avatar: The Last Airbender
  6. Dead to Me
  7. Riverdale
  8. Just Go With It
  9. History 101
  10. The Flash

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا