تا ساعاتی دیگر اطلاعات جدیدی از کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود

مارک سرنی بالاخره از مشخصات فنی PS5 پرده برمی‌دارد

اطلاعات جدیدی از کنسول پلی‌استیشن 5

سونی اینتراکتیو انترتینمنت رسما اعلام کرد که امروز اطلاعات جدیدی از کنسول پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

قرار است این رویداد مهم از طریق بلاگ رسمی پلی‌استیشن پخش شود و از اطلاعات فنی کنسول نسل بعد شرکت سونی پرده بردارد. مارک سرنی، معماری این کنسول را برعهده داشته؛ کسی که پیش از این به خاطر معماری کنسول پلی‌استیشن 4 توانسته نام خود را به عنوان یکی از افراد تاثیرگذار عرصه بازی‌های ویدیویی مطرح کند.

شرکت سونی این رویداد را با عنوان آینده‌ی بازی‌های ویدیویی برگزار خواهد کرد. البته هنوز مشخص نیست که آیا شاهد رونمایی کاملی از کنسول پلی‌استیشن 5 خواهیم بود یا خیر؟

با این حال، جدی‌ترین رقیب چشم بادامی‌‌ها یعنی مایکروسافت، در مراسم بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ میلادی، از ظاهر کنسول جدید خود یعنی ایکس‌باکس سری ایکس رونمایی کرد. چندی پیش هم اطلاعات فنی این کنسول منتشر شد تا همه چیز به مانند رونمایی از کنسول‌های نسل هشتم پیش رود.

در نسل گذشته هم سونی رویه‌ی مشابهی را در پیش گرفته بود؛ بر همین اساس، آن‌ها برای رونمایی از کنسول نهم خود صبوری به خرج دادند تا پیش از هر چیزی، از برخی برنامه‌های مایکروسافت با خبر شوند.

با این حال، برای اطلاع از مشخصات فنی کنسول پلی‌استیشن 5، تنها چند ساعت دیگر باید صبر کنید؛ این رویداد بزرگ و مهم ساعت ۱۹:۳۰ برگزار خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا