به‌زودی از بازی‌های پلی استیشن 5 رونمایی می‌شود

انتظار لاین‌آپی «متقاعدکننده» را داشته باشید!

به‌زودی از بازی‌های پلی استیشن 5 رونمایی می‌شود امیر سلیمی ۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
سونی پلی استیشن 5 / play station 5

با استناد به بیانیه تازه سونی، قرار است به زودی از بازی‌های نسل بعدی کنسول پلی استیشن 5 رونمایی شود.

درحالی که چیزی تا شروع نسل بعدی کنسول‌ها نمانده، سونی هنوز از شمایل پلی استیشن 5 و بازی‌های آن رونمایی نکرده است. حال قرار است که این روند به زودی تغییر کند، زیرا سونی در بیانیه‌ی تازه خود اعلام کرده که در حال آماده‌سازی رویدادی برای رونمایی از عناوین زمان عرضه‌ی کنسول نسل بعدی خود است.

در بیانیه اخیر شرکت آمده است که سونی قصد دارد طی رویدادی از مجموعه‌ای متقاعد‌کننده از عناوین مختلف برای پلتفرم تازه خود رونمایی کند. متاسفانه هنوز هیچ‌گونه صحبتی از زمان احتمالی برگزاری این رویداد به میان نیامده است، اما با توجه به عرضه‌ی پلی استیشن 5 در پاییز، انتظار می‌رود این رویداد طی تابستان امسال برگزار گردد.

علاوه براین، سونی خاطر نشان کرد که بعد از همه‌گیری ویروس کرونا و اعمال قرنطینه خانگی، شاهد رشد تقاضا برای محصولات حوزه سرگرمی بوده‌ایم، به طوری که کاربران اشتراک پلی‌استیشن پلاس اکنون به ۴۱/۵ میلیون نفر رسیده است.

با گسترش ویروس کرونا و عدم امکان برگزاری E3 به شکل حضوری، بسیاری از شرکت‌ها به برگزاری رویدادهای دیجیتالی و اختصاصی خود روی آوردند. مایکروسافت از رویداد ماهانه Xbox 20/20 رونمایی کرد، جف کیلی برنامه Summer Game Fest را اجرا خواهد کرد و دیگر شرکت‌های تردپارتی هم کنفرانس‌های مخصوص خود را خواهند داشت. با این حال، سونی حتی قبل از اینکه ویروس کرونا باعث لغو E3 گردد، از برگزاری رویداد اختصاصی خود و عدم شرکت در بزرگ‌ترین کنفرانس گیمینگ سال خبر داده بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا