یک بازی بزرگ انحصاری برای پلی استیشن در راه است!

سونی خود را در خطر می‌بیند؟

انحصاری جدید پلی استیشن

طبق شایعه‌ای تازه، سونی قرار است به زودی از یک بازی Third Party بزرگ و مهم انحصاری پلی استیشن رونمایی کند.

طبق ادعایی که در پادکستی به نام The Sacred Symbols شد، سونی قصد دارد تا یک بازی بزرگ Third Party انحصاری را معرفی کند. همچنین گفته شده که سونی نیز اخیرا بودجه‌ی مارکتینگ خودش را افزایش داده است.

در حالی که سونی سال نسبتا شلوغی با انحصاری‌های پلی‌ استیشن مثل Horizon Forbidden West و Gran Turismo 7 را پیش روی خود می‌بیند، این پادکست ادعا داشته که یک بازی Third Party انحصاری پلی استیشن جدید در راه خواهد بود و هنوز هم این بازی معرفی نشده است.

همچنین در پادکست Sacred Symbols گفته شده که:

ظاهرا هزینه و بودجه مارکتینگ امسال سونی افزایش یافته است. سونی با عرضه بازی‌هایی مثل Gran Turismo 7، Horizon Forbiddn West و... یک سال بزرگ در پیش روی خود می‌بیند.

متاسفانه هیچ اشاره‌ی دیگری در این پادکست به جزئیات در مورد این انحصاری پلی استیشن نشد و صرفا در این پادکست گفته شد که این اطلاعات از طریق یک نفر که در سونی کار می‌کند، به دست آن‌ها رسیده است. به هر حال و به هر صورت، فعلا این خبر در حد شایعه است و باید منتظر باشیم و ببینیم که سونی پس از خرید نجومی مایکروسافت، چه برنامه‌هایی در سر دارد و چگونه می‌خواهد به این کار مایکروسافت پاسخی دهد.

لازم به ذکر است پادکست Sacred Symbols در گذشته ادعا کرده بود که بازی Hogwarts Legacy پیش از فرا رسیدن سال ۲۰۲۳ میلادی، منتشر نخواهد شد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ فکر می‌کنید چه استودیویی این بازی انحصاری پلی استیشن را می‌سازد؟ فکر می‌کنید که سونی با خرید چه شرکت بزرگی به خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت جواب می‌دهد؟ خوشحال می‌شویم که نظر خودتان را در بخش کامنت‌ها با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا