#مهسا_امینی

شایعه: یک بازی ترسناک برای پلی‌استیشن 5 در دست ساخت قرار دارد

پیش از این هم شایعه شده بود که هیدئو کوجیما در حال توسعه‌ی یک بازی ترسناک است

بازی ترسناک برای پلی‌استیشن 5

به نظر می‌رسد، کمپانی سونی در حال ساخت یک بازی ترسناک برای پلی‌استیشن 5 است.

مطابق گزارشی جدید، یک بازی ترسناک برای پلی‌استیشن 5 در درست توسعه قرار دارد. این شایعه توسط امره کایا، نویسنده GWW منتشر شده است. متاسفانه، جزئیات زیادی در این گزارش وجود ندارد و تنها چیزی که می‌دانیم این است که یک بازی کاملا جدید در ژانر ترس در حال ساخت بوده و به صورت انحصاری برای پلی‌اسیتشن 5 عرضه خواهد شد. با این حال، چندان هم این شایعه بی پایه و اساس نیست.

در چند روز گدشته، شایعاتی مبنی بر اینکه سونی و استودیو کوجیما پروداکشنز در حال همکاری برای ساخت یک بازی ترسناک هستند، منتشر شده؛ هیدئو کوجیما رئیس این استودیو هم بارها از علاقه خود به ساخت بازی در ژانر ترس هم پرده‌برداری کرده است. حتی کوجیما، قبلا در حال ساخت بازی ترسناکی به نام Silent Hills بود که بدون شک بسیاری از گیمرها از تجربه دموی قابل بازی آن با نام P.T لذت برده بودند. با این حال چندی بعد روند توسعه بازی Silent Hills برای همیشه متوقف شد. با توجه به این موضوع، نمی‌توان ارتباط این دو شایعه را بی‌ربط به هم دانست.

از طرفی دیگر، شایعاتی وجود دارد که کیچیرو تویاما، خالق مجموعه Silent Hill در حال ساخت یک بازی جدید در ژانر وحشت برای PS5 است. این شایعه هم چندان نامعتبر نیست، چرا که تویاما سابقه همکاری طولانی مدتی با کمپانی سونی دارد و به هیچ وجه بعید نیست که در آینده قصد ساخت یک محصول ترسناک را برای کنسول نهمی سونی داشته باشد.

متاسفانه، با وجود تمامی شایعات و گزارش‌های منتشر شده، هنوز هیچ خبر رسمی درباره بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن 5 توسط سونی منتشر نشده است؛ با این حال، نمی‌توان توسعه یک بازی ترسناک برای کنسول نسل نهمی سونی را دور از انتظار دانست ولی باید صبر کنیم و ببینیم که سونی در زمان رونمایی و بعد از آن چه واکنشی نسبت به این شایعات خواهد داشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا