زمان پخش رویداد آنلاین بعدی سونی اعلام شد

آیا تاریخ عرضه و قیمت پلی‌استیشن 5 اعلام می‌شود؟

SONY

طبق گزارشاتی که از شبکه‌ی Pax Online x EGX منتشر شده، شرکت سونی قرار است در هفته‌ی جاری رویداد جدیدی را برگزار کند.

اخیرا اخبار و ادعاهای مختلفی در مورد برگزاری رویداد اختصاصی تازه‌ای توسط سونی به گوش می‌رسید. اینسایدر معروف صنعت ویدیوگیم، Aesthetic Gamer، هم مدتی پیش ادعا کرد که به زودی سونی ایونت اختصاصی خود را برگزار می‌کند. حالا شبکه‌ی Pax Online x EGX تایید کرده که رویداد بعدی این شرکت در ۱۸ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۸ شهریور ماه امسال) به صورت دیجیتالی اتفاق میافتد.

از آن‌جایی که کنسول نسل نهم سونی در راه است و همه چشم انتظار آن هستند، انتظار می‌رود در رویداد پیش‌رو تاریخ انتشار و قیمت پلی‌استیشن 5 اعلام شود. از طرفی دیگر، مدتی پیش مایکروسافت قیمت و تاریخ دقیق عرضه‌ی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس را اعلام کرد. پس ممکن است در این رویداد شاهد انتشار اطلاعات تازه‌ای از کنسول جدید سونی باشیم.

هنوز سونی درمورد جزئیات این ایونت صحبتی نکرده و نمی‌دانیم در طول آن به چه موضوعاتی پرداخته می‌شود. علاوه‌بر تاریخ عرضه و قیمت پلی‌استیشن 5 و نسخه‌ی دیجیتال آن، عده‌ای پیش‌بینی می‌کنند که در ایونت این هفته درمورد بازی‌های میان نسلی و نسل نهم هم اطلاعات جدیدی منتشر شود. از طرفی دیگر، اخیرا یک فروشنده‌ی هنگ کنگی اطلاعاتی درمورد محتوای داخل جعبه‌ی پلی‌استیشن 5 منتشر کرده و دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر ارشد Niko Partners، آن را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشته است.

طبق گزارشی که وب‌سایت Pax Online x EGX منتشر کرده، رویداد بعدی سونی قرار است در ۱۸ سپتامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۲۸ شهریور ماه امسال) به صورت آنلاین برگزار شود و علاقه‌مندان می‌توانند از خانه به تماشای آن بنشینند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا