آیا سونی امکان ریموت‌پلی با نینتندو سوییچ را فراهم می‌کند؟

آیا می‌‎توان با دوال‌شاک روی صفحه نمایش سوییچ به تجربه بازی‌های PS4 پرداخت؟

امکان ریموت‌پلی با نینتندو سوییچ

احتمال امکان ریموت‌پلی با نینتندو سوییچ در آینده‌ای نه چندان دور برای کاربران پلی‌استیشن 4 وجود دارد.

این احتمال وجود دارد که در آینده کمپانی سونی اقدام به ریموت‌پلی با نینتندو سوییچ کند. ریموت‌پلی یکی از بهترین امکانات کنسول پلی‌استیشن 4 محسوب می‌شود که به کاربران اجازه می‌دهد تا بازی خودشان را بر روی دستگاه‌هایی مثل پلی‌استیشن ویتا، رایانه‌های شخصی و همچنین گوشی‌های هوشمند سونی استریم کنند.

به‌تازگی در صفحه پلی‌‎اسیتشن 4 در سایت ردیت، درباره اضافه شدن یک سری امکانات به این کنسول یک نظرسنجی قرار گرفته است. یکی از سوالات جالب این نظر سنجی درباره امکان استریم بازی‌های پلی‌استیشن 4 روی نینتندو سوییچ است. این احتمال وجود دارد که در صورت استریم پلی‌اسیتشن 4 روی سوییچ، شاهد تجربه بازی‌ها با دوال‌شاک روی صفحه نمایش کنسول هیبریدی کمپانی نینتندو باشیم. همچنین در این نظر سنجی درباره چگونگی ریموت‌پلی بازی‌ها به صورت آفلاین هم سوالاتی شده است.

در حالی که جنگ میان کنسول‌های نسل بعد از روزهای پایانی سال ۲۰۱۹ میلادی آغاز شده، کمپانی سونی همچنان در فکر اضافه کردن امکاناتی جدید به کنسول نسل فعلی خودش است. مایکروسافت یک پروژه مشابه تحت عنوان Project xCloud در دست دارد که به دارندگان ایکس‌باکس این اجازه را می‌دهد تا بازی‌های خودشان را روی دستگاه‌های دیگر استریم کنند. مطابق شایعاتی که در گذشته منتشر شده است احتمال امکان استریم بازی‌های ایکس‌باکس روی سوییچ هم وجود دارد.

بدون هیچ شکی، ریموت‌پلی روی سوییچ می‌تواند امکان کارآمدی باشد و کسانی که هر دو کنسول پلی‌‍‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ را به صورت همزمان در اختیار دارند، می‌توانند از این امکان بهره زیادی ببرند؛ با این حال باید دید در صورت به واقعیت پیوستن این موضوع، کمپانی سونی به چه شکل این امکان را در اختیار کاربران خودش قرار خواهد داد، چرا که از طرفی دیگر کمپانی مایکروسافت با پروژه Project xCloud خودش در حال رقابت با این کمپانی ژاپنی قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا