#مهسا_امینی

سونی طی برنامه PlayStation Talents بازی Aeterna Noctis را به پلی استیشن می‌آورد

برنامه PlayStation Talents حامی استودیوهای کوچک

سونی طی برنامه PlayStation Talents بازی Aeterna Noctis را به پلی استیشن می‌آورد نیما خدارحمی ۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی
بازی Aeterna Noctis در پلی استیشن

سونی و مایکروسافت همیشه در تلاش بوده‌اند که استودیوهای کوچک‌تر را وارد اکوسیستم خود کرده و در بسیاری از مواقع بازی‌های آن‌ها از بسیاری بازی‌های AAA موفق‌تر ظاهر شده‌اند. جدیدترین پروژه سونی مرتبط به بازی با نام Aeterna Noctis است.

برنامه PlayStation Talents یکی از برنامه‌های کمتر شناخته شده شرکت سونی در کشور اسپانیاست که برای انتشار بازی‌های استودیوهای کوچک در کنسول‌های خود فعالیت کرده و به این استودیوها کمک رسانی می‌کند. جدیدترین بازی معرفی شده این برنامه از طرف استودیو Aeternum Game Studios با نام Aeterna Noctis بوده که در تاریخ ۱۵ دسامبر سال جاری میلادی، برابر با ۲۴ آذر ماه سال ۱۴۰۰ برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ منتشر خواهد شد. بازی Aeterna Noctis عنوانی دوبعدی با محوریت ماجراجویی به‌همراه نبردهای سریع و معماها خواهد بود.

طبق پست اخیر وبلاگ پلی استیشن، شما در نقش پادشاه تاریکی (King of Darkness) به چالش کشیده می‌شوید و با استفاده از قدرت‌هایی مانند تلپورت کردن و جاخالی‌های سریع باید رازهای دنیا و مسیرهای مخفی را کشف کنید. شما در این بازی به‌لطف دسته‌بندی‌های عظیم مهارت‌ها می‌توانید یکی از مسیرهای مبارزه از راه دور (Ranged)، مبارزه نزدیک (Melee) و مبارزه با استفاده از جادو (Magic) را پیش بگیرید. شما در Aeterna Noctis با شخصی‌سازی نحوه مبارزه خود می‌توانید از شش سلاح مختلف و مهارت‌های قدرتمند بهره ببرید.

بازی Aeterna Noctis دارای ۱۶ مکان مختلف برای کاوش، بیش از ۱۰۰ هزار دشمن و ۲۰ رئیس است. استودیو توسعه دهنده بازی اشاره داشته که درصورت کامل سازی مراحل فرعی، مدت زمان گیم پلی بازی بیش از ۲۰ ساعت خواهد بود. آن‌ها همچنین اشاره داشتند که مراحل فرعی نه‌تنها مهارت شما را به چالش می‌کشند، بلکه برای درک بهتر و کامل داستان بازی نیز اهمیت داشته و سفر پادشاه تاریکی را در راه بازپس‌گیری قدرت Aeterna زیباتر و سرگرم‌کننده‌تر می‌کنند.

لازم به‌ذکر است که انتشار این بازی پیش‌تر برای ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/سری اس، ویندوز و نینتندو سوییچ تایید شده است. زمان زیادی تا انتشار بازی نمانده و باید دید این بازی چه چیزهای برای عرضه دارد. شما چه فکری می‌کنید؟ این بازی می‌تواند محبوبیتی مانند بازی‌های Limbo و Inside را کسب کند؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا