فیلم Sonic the Hedgehog به صدرنشینی در لیست پخش خانگی ادامه می‌دهد

The Invisible Man همچنان در رتبه‌ی دوم قرار دارد

فیلم Sonic the Hedgehog

طبق آمار منتشر شده از سوی دیجیتال اینترتینمنت گروپ، فیلم Sonic the Hedgehog همچنان در لیست پخش خانگی رتبه‌ی اول را در اختیار دارد.

قبل‌ از شیوع کرونا و اتفاقات پیرامون آن، گزارش فروش هفتگی باکس آفیس برای فیلم‌های داخل و خارج کشور آمریکا منتشر می‌شد اما با شیوع ویروس کرونا، سینماها و مراکز فرهنگی بسیاری به‌خاطر اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی تعطیل شدند و انتشار این گزارش هفتگی متوقف شد. شرکت دیجیتال اینترتینمنت گروپ برای جایگزین کردن این لیست، به صورت هفتگی فهرستی را تحت عنوان Watched at Home Top 20 منتشر می‌کند. برای تهیه‌ی این لیست تنها اطلاعات مربوط به خرده‌فروشی‌های فیزیکی و دیجیتالی مورد استفاده قرار می‌گیرد و آمار سرویس‌های اشتراکی در آن وجود ندارند.

لیست کامل فیلم‌های پرفروش بخش Watched at Home Top 20 را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

 1. Sonic the Hedgehog
 2. The Invisible Man
 3. The Hunt
 4. Birds of Prey: Harley Quinn
 5. Bad Boys for Life
 6. Jumanji: The Next Level
 7. Bloodshot
 8. The Call of the Wild
 9. 1917
 10. Gone With the Wind
 11. Fantasy Island
 12. The Gentelmen
 13. Onward
 14. Spies in Disguise
 15. Dolittle
 16. Ford v Ferrari
 17. Yellowstone (فصل اول)
 18. RuPaul’s Drag Race All Stars (فصل پنجم)
 19. Star Wars: The Rise of Skywalker
 20. Knives Out

نکته‌ی جالب توجه این لیست، پیشی گرفتن جدیدترین اثر پارامونت پیکچرز از فیلم‌هایی مثل Birds of Prey: Harley Quinn ،The Hunt و The Invisible Man است. The Invisible Man بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده و لی وانل کارگردانی آن را برعهده دارد. از بازیگران این فیلم می‌توان به الیزابت ماس، مایکل دورمن، آلدیس هاج، استورم رید، هریت دایر و الیور جکسون اشاره کرد. از سوی دیگر، فیلم جنجالی Birds of Prey: Harley Quinn رتبه‌ی چهارم این لیست را دریافت کرده که داستان برخی از کاراکترهای مونث کمیک دی‌سی از جمله هارلی کوئین، هانترس و کاساندرا کین را روایت می‌کند.

فیلم لایواکشن Sonic the Hedgehog ساخته‌ی استودیوی پارامونت، از ابتدای انتشار توانست طرفداران زیادی به‌دست بیاورد و هنوز هم از پربیننده‌ترین عناوین لیست The Watched At Home شمرده می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا