اسپیدران بازی Sonic Frontiers در کمتر از یک ساعت!

این اسپیدران شما را شگفت‌زده می‌کند

اسپیدران بازی Sonic Frontiers در کمتر از یک ساعت!

با گذشت دو و ماه و نیم از انتشار بازی Sonic Frontiers، حالا یک اسپیدرانر موفق شد تا این بازی را در کمتر از یک ساعت به اتمام برساند.

تماشای اسپیدران‌ها همیشه جذاب است چرا که شاهد یک گیم‌پلی تمیز و بی نقص از بازی هستیم. حالا یک اسپیدرانر موفق شد تا فقط 7 ثانیه قبل از این‌که یک ساعتش پر بشود، بازی Sonic Frontiers را به اتمام برساند. البته 7 ثانیه در دنیای اسپیدران، خودش به اندازه‌ی یک عمر است.

اسپیدرانری که به این این رکورد دست پیدا کرد، Katie4 نام دارد. ویدیوی کامل اسپیدران او از بازی Sonic Frontiers در دسترس است و تماشای آن، حتی از تماشای قسمت اول سریال The Last of Us هم کمتر وقت‌تان را می‌گیرد. در جدول سایت Speedrun.com می‌توانیم ببینیم که Katie4 رکورد قبلی را فقط با تفاوت 10 ثانیه شکست.

شاید هنگام تماشای ویدیوی او، گیج شوید که چرا دو تایمر متفاوت در بالای صفحه وجود دارد. دلیلش این است که یکی از تایمرها، زمان لودینگ‌ها را حساب نمی‌کند. بدون در نظر گرفتن زمان لودینگ، اسپیدرانر Katie4 رسما بازی Sonic Frontiers را در کمتر از یک ساعت به اتمام رساند. این زمان از اولین لحضه‌ای که سونیک پایش را روی جزیره‌ی Starfall می‌گذارد، تا لحضه‌ی شکست باس فایت نهایی در فضا، محاسبه می‌شود.

لازم به ذکر است که این اسپیدران روی درجه سختی آسان انجام شد. قطعا در آینده افرادی پیدا می‌شوند که روی درجه سختی Hard بازی را زیر یک ساعت به اتمام برسانند و دوباره ما را با نحوه‌ی بازی کردنشان، شگفت‌زده کنند. نه فقط به‌خاطر این‌که بازی در درجات بالاتر، سخت‌تر است، بلکه باس فایت نهایی در درجه‌ سختی Hard یک مینی گیم چالش برانگیز هم دارد.

محتوای جدید برای بازی Sonic Frontiers در راه است

اسپیدران می‌تواند یک گزینه‌ی خوب برای به چالش کشیدن دوستان‌تان باشد. با این حال اگر علاقمند به اسپیدران نیستید، هنوز هم محتوای بیشتری در بازی Sonic Frontiers انتظارتان را می‌کشد. کمپانی سگا (Sega) چندی پیش اعلام کرد که محتوای داستانی جدید، در کنار امکان بازی در نقش سایر شخصیت‌ها در به‌روزرسانی‌های بعدی در سال جاری به بازی اضافه می‌شود. فراموش نکنید که نظرات‌تان را با ما به اشتراک بگذارید.

3.6 5 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا